Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

15 Temmuz Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz

Ana Sayfa » GÜNCEL » 15 Temmuz Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz
15 Temmuz Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz

EGİAD Ege Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün üzerinden 4 yıl geçmesinin ardından açıklamada bulundu.

EGİAD Ege Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün üzerinden 4 yıl geçmesinin ardından açıklamada bulundu. Aslan, ülkemizin 4 yıl önce yaşadığı 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı milletimizin, birlik ve beraberlik içinde demokrasi zaferine imza attığını belirttiği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajında, “Öncelikle, 15 Temmuz’da devletimize ve demokrasimize karşı yapılan hain darbe girişimi karşısında, Milli İrademize sahip çıkıp hayatını kaybeden tüm şehitlerimizi saygı ile anıyor, gazilerimizi minnet duygularımızla selamlıyoruz” ifadelerini kullandı. Aslan sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Türkiye’nin istikrarına, ekonomisine ve hukuk devletine yönelik gerçekleştirilen darbe girişimine karşı toplum olarak çok önemli bir demokrasi sınavı verdik. Türkiye Cumhuriyeti’nin en temel yapı taşı demokrasidir. Milletimizin geleceğinin en önemli garantisi, Demokratik bir hukuk devleti çatısı altında bir arada yaşamaktır.  İş dünyası olarak bu süreçte bizler de üzerimize düşeni yaparak ekonomimizin ayakta kalabilmesi için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Üretimin ve ihracatın öneminin günden güne artmakta olduğu ülkemizde, Türkiye’nin gücüne inanmaya ve ülkemizi dünyanın dört bir yanında gururla temsil etmeye devam ediyoruz” dedi.

EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan, yaşanan acı günlerin tüm toplumda derin izler bıraktığını belirterek, “15 Temmuz’da halka, devlet kurumlarına, demokrasimize yapılan alçakça saldırının karşısında siyasi görüşü ne olursa olsun Demokrasiye ve Cumhuriyet’e yürekten bağlı tüm vatandaşlarımız dimdik durarak karşı gelmiştir. Birlik ve beraberlik içinde darbeye karşı alınan ortak kararlı tavır sayesinde şer güçleri başarılı olamamıştır” dedi.

EGİAD Başkanı Aslan; temel hak ve özgürlükler, Atatürk ilkeleri ve çağdaş demokratik değerlere gönülden bağlı genç iş insanları olarak; demokratik standartlarımızın yükseltilmesinin ulusal ve uluslararası rekabetçiliğimizi arttıracağına olan inanç ile çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

İZMİR / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

15 Temmuz Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’deki Gücünü Pekiştiriyor Milletvekili Sındır, “üreticiler çaresizliğe itiliyor, orman alanları yok ediliyor!” Merakla beklenen yeni çizgi film LEGO City Adventures ve dizi Just add Magic bu ay Nickelodeon’da! izmir Bergama’da Koronavirüs denetimleri aralıksız sürüyor Mamamatikler sokaklardaki canlara destek olmaya devam ediyor 2020 Emmy Ödülleri’nde beIN CONNECT Dizileri 23 Ödülle Damgasını Vurdu!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır