17.Akbank Kısa Film Festivali başvuru süreci devam ediyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » 17.Akbank Kısa Film Festivali başvuru süreci devam ediyor
17.Akbank Kısa Film Festivali başvuru süreci devam ediyor

Sinema sanatı üzerinde kısa filmlerin etkin rolünün bilinciyle, Türkiye’de bu alanda bir platform oluşturan ve alanında öncü etkinliklerden biri haline gelen Akbank Kısa Film Festivali, 22 Mart – 1 Nisan 2021 tarihleri arasında 17. kez düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıl 74 ülkeden toplam 2.217 kısa filmin başvurduğu “Yarışma Bölümü” için son başvuru tarihi 25 Aralık 2020, Cuma olarak açıklandı.

Ulusal ve uluslararası olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirilecek 17. Akbank Kısa Film

Festivali Yarışma Bölümü’ne başvuran eserler arasından, festival jürisinin değerlendirmeleriyle belirlenecek Ulusal Yarışma bölümünde “En İyi Kısa Film” 35.000 TL, Uluslararası Yarışma bölümünde “En İyi Uluslararası Film” ise 5.000 Dolar ile ödüllendirilecek.

17. Akbank Kısa Film Festivali, “Festival Kısaları”, “Dünyadan Kısalar”, “Kısadan Uzuna”,

“Deneyimler”, “Belgesel Sinema”, “Perspektif” “Özel Gösterim”, ve “Forum” ile yurt içi ve yurt dışından geniş katılımlı atölye çalışmaları ve söyleşileriyle 22 Mart – 1 Nisan 2021 tarihleri arasında sinemaseverlere keyifle izleyecekleri bir program sunacak.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

17.Akbank Kısa Film Festivali başvuru süreci devam ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Deren Talu Kanyon’da objektiflere yakalanan ünlüler arasındaydı! Mucize Doktor’un Beliz’i Hazal Türesan’dan saç totemi KIA’da sonbahar fırsatları devam ediyor Yayla üstün lezzetli ürünlerini MÜSİAD EXPO 2020’de sergileyecek Suistimallerde rekor yılı olabilir Ersin Alok ‘Benim Meskenim Dağlardır’ sergisiyle Bursa’da

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır