Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

19 Mayıs’ı Televizyon Programında Kutladılar

Ana Sayfa » MAGAZİN » 19 Mayıs’ı Televizyon Programında Kutladılar
19 Mayıs’ı Televizyon Programında Kutladılar

Aralarında Murat Övüç ile birlikte Tuncay Kaynak, Deniz Salman, Melis Fırat, Gökhan Eryılmaz ve Tuna Gürcoşkun’un da yer aldığı ünlü isimler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını TV35 ekranlarında yer alan Seher Onay’ın sunduğu Dokun Hayata isimli programda kutladılar..

Saat 13:30’a başlayan programa Murat Övüç ihtiyaç sahiplerine yardım dağıtmasından dolayı telefon bağlantısıyla katılırken Tuncay Kaynak ile birlikte Deniz Salman, Melis Fırat, Gökhan Eryılmaz ve Tuna Gürcoşkun ise görüntülü sohbet programı üzerinden canlı yayın konuğu olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladılar. Covid-19 salgınına da değinen ünlü isimler ülkemizin içinde bulunduğu bu durumdan bir an önce kurtulması temennileriyle birlikte kadir gecesini de kutladılar.

19 Mayıs’ı Televizyon Programında Kutladılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mütehassıslar uyarıyor: Şayet tedbir almazsak, buhran kapıda Murat Dalkılıç: “Dünyaya yeniden gelsem müzik yapmazdım” Enver Yücel: Yapay zeka eğitimini anaokulundan başlatmalıyız Didem Yüce ilk sergisini açmaya hazırlanıyor Ünlülerin Kumaşcısına Altın Zirve Ödülü Z Kuşağına büyük bir ilgi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır