240 müzisyenden 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konser – “Her Ev Bir Sahne”

Ana Sayfa » MAGAZİN » 240 müzisyenden 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konser – “Her Ev Bir Sahne”
240 müzisyenden 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konser – “Her Ev Bir Sahne”

Milyon Yapım, gelir elde edemeyen müzisyenler için “Her Ev Bir Sahne” projesi başlattı. Türkiye’nin dört bir yanından 240 müzisyen 10 gün boyunca evlerinden 24 saat kesintisiz canlı konserler, Pepsi’nin katkılarıyla gerçekleşecek. 28 Şubat tarihine kadar gerçekleşecek konserlerin bilet satışlarından elde edilecek gelir, katılımcı müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacak.

 

Proje kapsamında, başvurular ile seçilen Türkiye’nin dört bir yanından 240 müzisyen, 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konserler verecek. Her sanatçının maksimum 45’er dakika konser vereceği etkinlik, Türkiye’nin ilk biletli online etkinlik platformu Sosyo’dan canlı yayınlanıyor.

 

Dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan “Her Ev Bir Sahne” etkinliğinin biletleri 10 liradan satılıyor. Türkiye’nin önemli sanatçıları; Moğollar, Manga, Gazapizm, Flört, Buray ve Gripin’in de aralarında olduğu birçok sanatçı çekecekleri videolarla projeye destek veriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

240 müzisyenden 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konser – “Her Ev Bir Sahne” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Başrollerini Nesrin Cavadzade ve Hatice Aslan’ın paylaştığı ‘Bir annenin sonatı’ Dünya prömiyerini Altın Portakal’da gerçekleştirdi Yataş Grup Net Karını yüzde 180 Artırdı Demet Özdemir, Pantene’nin yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti! Renault Avrupa’da elektrikli otomobil lideri oldu, Renault Grubu CAFE hedeflerine ulaştı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni sezonu %100 Studio ve Zorlu PSM YouTube kanalında bu hafta başlıyor! KIA Motors ve Nadal 5 yıl daha birlikte

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır