Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

7.Milas Zeytin Hasat Şenliği’nde Ünlüler Geçidi

Ana Sayfa » KÜLTÜR & SANAT » 7.Milas Zeytin Hasat Şenliği’nde Ünlüler Geçidi
7.Milas Zeytin Hasat Şenliği’nde Ünlüler Geçidi

Muğla’daki 17 milyon zeytin ağacının 11 milyonunu barındıran Milas, Türkiye’nin dünya çapındaki “ Zeytin Üssü” olarak yeniden ayağa kalkıyor. Milas Kaymakamlığı himayesinde “Tadında Milas Var” sloganıyla geleneksel olarak her yıl düzenlenen 7.Milas Zeytin Hasat Şenliği, 13-14 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti. Bilgilendirici ve eğlenceli programıyla ziyaretçilerden yoğun ilgi gören şenliğe ünlü sunucu Mesut Yar, Alp Kırşan ve Süreyya Üzmez katıldı. 13 Kasım 2021 Cumartesi günü Gece Yolcuları ve 14 Kasım 2021 Pazar günü Melek Mosso konseriyle sonlanan 7.Milas Zeytin Hasat Şenliği, ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşattı. 

 

Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle düzenlenemeyen 7.Milas Zeytin Hasat Şenliği, bu yıl 13-14 Kasım 2021 tarihleri arasında geniş pandemi önlemleriyle ziyaretçilerini ağırladı.

2 gün boyunca bilgilendirici ve eğlenceli programıyla yoğun ilgi gören şenliğe, ünlü sunucu Mesut Yar, Alp Kırşan ve Süreyya Üzmez katıldı. Yarışmadan söyleşiye atölye çalışmalarından sergiye kadar birçok etkinlik ile güzel bir hafta sonu sunan, 7.Milas Zeytin Hasat Şenliği, 13 Kasım 2021 Cumartesi günü Gece Yolcuları ve 14 Kasım 2021 Pazar günü Melek Mosso konseriyle sona erdi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

7.Milas Zeytin Hasat Şenliği’nde Ünlüler Geçidi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CHP İl Örgütü, Gündemi Sokaktan Takip Etti Yalçın: “Sağlık Bakanlığı Ülkede Kaos Yaratıyor!” Amazon Prime Video Türkiye’nin Nisan 2021 takvimi açıklandı Şehitliğe ve Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti Büyük yatırım başarı öyküsünü katlıyor Kriptometre 4. sezonuna ‘Ersin Düzen’ ile başladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır