Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

KÜNYE

Ana Sayfa » KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Gorgen Produksiyon

iletisim@gozlemtv.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Selma Kaya

Mail: selmakaya@gozlemtv.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Yaşar Sönmez
Mail: yasar@gozlemtv.com

Ece Çöte
Mail: ece@gozlemtv.com

Zeki Sever
Mail: 
zeki@gozlemtv.com

GECE EDİTÖRLERİ / Night Editors

Sertaç Bilge
Mail:sertacbilge@gozlemtv.com

REKLAM REZERVASYON
reklam@gozlemtv.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@gozlemtv.com

E-Posta / E-Mail

iletisim@gozlemtv.com

ADRES/ Addresse
Beylicium Avm Kat:5 no:109 Beylikdüzü / İstanbul

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – gozlemtv.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. gozlemtv.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, gozlemtv.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 gozlemtv.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gozlemtv.com‘a aittir. gozlemtv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar gozlemtv.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
gozlemtv.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. gozlemtv.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on gozlemtv.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on gozlemtv.com are opened on a new page. gozlemtv.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Tv program ve Müzik yapımcısı Zafer Kerey herkesi şaşırttı. Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk ShowYarın Akşam beIN CONNECT’te ! Suistimallerde rekor yılı olabilir Murat Evgin’den 2 dilde 2 klip NVIDIA Yeni Ekran Kartlarını ve Yeni Teknolojilerini Duyurdu Gökhan Türkmen doğanın sesi oldu: “Yüzüme Vurma”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır