Afet Farkındalık Eğitimi Yarın Gölbaşı’nda Başlıyor…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Afet Farkındalık Eğitimi Yarın Gölbaşı’nda Başlıyor…
Afet Farkındalık Eğitimi Yarın Gölbaşı’nda Başlıyor…

Gölbaşı Belediyesi ve Gölbaşı Kaymakamlığı AFAD ve ADAK iş birliği ile önemli bir eğitim çalışmasına imza atacak. Afet öncesi ve sonrasında yapılması gerekenler 1-7 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak vatandaşlara anlatılacak.

Gölbaşı Belediyesi ile Gölbaşı Kaymakamlığı, AFAD ve ADAK ortaklığında 2021 yılı AFAD Farkındalık Yılı sebebi ile ‘Afet Farkındalık Eğitimi’ verecek. 1 -7 Haziran tarihleri arasında Gölbaşı Belediyesi Atatürk Sahil Parkı’nda 10.30-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Gölbaşı Kaymakamlığı Programı kapsamında; sunumlar, tiyatro ve arama kurtarma tatbikatı yapılacak. 

Afet öncesi ve sonrasında yapılması gerekenlerin anlatılacağı eğitime katılmaları noktasında bütün Gölbaşılılara çağrıda bulunan Başkan Ramazan Şimşek “Deprem kuşağında yer alan ülkemizde bilincin artması ve olası durumlarda tedbirlerin üst düzeyde alınabilesi amacıyla hayata geçirilen bu programımıza bütün Gölbaşılı vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Sadece depremler değil; Gölbaşımızda hortum ve sel felaketi ile de karşı karşıya kalabiliyoruz. Bunun yanı sıra çığ, heyelan gibi doğal afetlere karşı da alınması gereken önlemler hakkında bilgi alma şansınız olacak” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Afet Farkındalık Eğitimi Yarın Gölbaşı’nda Başlıyor… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

TKP, Cumhurbaşkanı hakkında suç duyurusunda bulundu Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı Söyleşileri ve Sergileri ile Ziyaretçilerini Etkiledi. Başkan Topçu: Milletimiz Artık Masallara Doydu Tasarım Ürünlerin Ötesine Geçince CHP, Esnaf ve Denizcileri dinledi Lil Zey’in beklenen ilk albümü “Kara Tiyatro” çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır