Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR

Ana Sayfa » MAGAZİN » AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR
AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR

Çocuklarını yurt dışına gönderecek ailelere rehber niteliğindeki “Canparem Kanada’ya Uçuyor”, yazar Ayşegül Banu Şahin’in hayatından kesitleri anlatıyor. Oğlunu yurt dışına gönderdiği andan itibaren yaşadıklarını kalema alan Şahin, “Allah kavuştursun” telefonlarının bitmediği ve kendisinin de tek istediğinin bu olduğunu söylüyor.

 

Kitabı yazar olarak değil 14 yaşındaki oğlunu tek başına Kanada’ya gönderen bir anne olarak kaleme aldığını ifade eden yazar Ayşegül Banu Şahin, kitabın lise ya da üniversite eğitimi için evlatlarını Kanada’ya göndermeyi düşünen anne ve babalara yol gösteren bir kitap olacağına inandığını vurguladı. Şahin, Vancouver’ı merak edenler için de bir nebze olsun kendi deneyim ve görüşlerine yer verdiğini belirti.Şahin, kitabın sadece kendisi ile oğlunun yaşadığı deneyimlerden ibaret olduğunu da vurguladı.Kitap, raflardaki yerini aldı.

AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Borsa günü düşüşle tamamladı Avrupa Birliği ülkelerinin İdlib çağrısı Avrupa basınında geniş yer buldu Rolls-Royce Sıfır AOG (Aircraft On The Ground) Noktasına Ulaştı Çocuklar Önde, Anne Babalar Arka Koltukta Film Keyfi Yaşadı… MURAT PARASAYAR SON REKLAMINDA ARABA YIKADI Ölümlü Trafik Kazalarından Sonra Talep Edebileceğiniz Haklar

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır