Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR

Ana Sayfa » MAGAZİN » AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR
AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR

Çocuklarını yurt dışına gönderecek ailelere rehber niteliğindeki “Canparem Kanada’ya Uçuyor”, yazar Ayşegül Banu Şahin’in hayatından kesitleri anlatıyor. Oğlunu yurt dışına gönderdiği andan itibaren yaşadıklarını kalema alan Şahin, “Allah kavuştursun” telefonlarının bitmediği ve kendisinin de tek istediğinin bu olduğunu söylüyor.

 

Kitabı yazar olarak değil 14 yaşındaki oğlunu tek başına Kanada’ya gönderen bir anne olarak kaleme aldığını ifade eden yazar Ayşegül Banu Şahin, kitabın lise ya da üniversite eğitimi için evlatlarını Kanada’ya göndermeyi düşünen anne ve babalara yol gösteren bir kitap olacağına inandığını vurguladı. Şahin, Vancouver’ı merak edenler için de bir nebze olsun kendi deneyim ve görüşlerine yer verdiğini belirti.Şahin, kitabın sadece kendisi ile oğlunun yaşadığı deneyimlerden ibaret olduğunu da vurguladı.Kitap, raflardaki yerini aldı.

AİLELER İÇİN YOL GÖSTERİCİ BİR KİTAP: CANPAREM KANADA’YA UÇUYOR - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

KRAL GERİ DÖNÜYOR..

KRAL GERİ DÖNÜYOR.. 05 Temmuz 2020

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Uluslararası eğitim pazarında Türkiye’nin üleşi arttı” Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, meclis toplantısında sert çıktı UBS: ABD ile Çin anlaşamazsa global iktisat durgunluğa girer “ALTIN Zİ̇RVE ÖDÜL TÖRENİNDE” Yılın En İyileri Seçilecek! İstanbul’da hava kirliliği yüzde 30 azaldı Antalya’da hırsızlık yapan şahıs yakalandı kaçarken düştüğü anlar kameraya yansıdı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır