AK Parti’den Onur Hareketi’ne katılım

Ana Sayfa » GÜNCEL » AK Parti’den Onur Hareketi’ne katılım
AK Parti’den Onur Hareketi’ne katılım

Hükümet, seçimlerin zamanında, yani 2023 yılında yapılacağının altını kalın kalın çizse de erken seçim söylemleri gündemde kalmaya devam ediyor. Yapılan anket ve araştırmalarda ise kötü haberler AK Parti’ye üst üste geliyor.

AK Parti’den ayrılanlar ise yönünü Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın’a çevirmiş durumda. AK Parti’den kopanların, Türkiye’nin farklı şehirlerinden Onur Hareketi’ne katıldığı duyumları geliyor. Desteğin çığ gibi büyüdüğü Aydın ise, hareketlerine katılan vatandaşlarla ilgili şunları söylüyor:
“MİLLET, KENDİNE EN YAKIN HİSSETTİĞİNE YÖNELİYOR”
“Bu ülkenin evlatları her şeyi görüyor ve biliyor. Kimin ne olduğunu, kimin ne olmadığını en iyi bu ülkenin evlatları biliyor. İktidardan ve onun ötekileştiren dilinden bıkanlar ve muhalefete oy vermekte endişe duyan insanlarımız kendisine en yakın gördüğü, en samimi gördüğü Onur Hareketi’ne katılmaya devam ediyor.”

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

AK Parti’den Onur Hareketi’ne katılım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Olivier Jollet Streaming Strateji ve İş Geliştirme Ve Mobil Başkan Yardımcısı Görevine Getirildi ​Burcu Esmersoy “Karasal Yaşam” için 17 dakika 17 saniye koştu. Prof. Dr. Türker Kılıç’ın yeni kitabı çıktı Şirket içi tehditler kabusunuz olmasın Play Cast Ajans Dizi ve Sinema Sektörüne yeni yüzler kazandırmaya devam ediyor Yazın En Büyük Boks Gecesi S Sport Plus’ta!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır