Aksa Enerji’den Fark Yaratan Atamalar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Aksa Enerji’den Fark Yaratan Atamalar
Aksa Enerji’den Fark Yaratan Atamalar

Türkiye’nin halka açık en büyük serbest elektrik üreticisi Aksa Enerji, enerji sektörünün deneyimli profesyoneli Sn. Korkut Öztürkmen’i Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Komitesi Başkan Yardımcısı olarak atadı. 

2 kıta ve 5 ülkede enerji santralleriyle faaliyet gösteren Aksa Enerji, yönetim kadrosunu yenileyerek güçlendiriyor. Aksa Enerji tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlanan açıklamaya göre, Sn. Korkut Öztürkmen Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Komitesi Başkan Yardımcısı olarak atanırken, Aksa Enerji’nin ana ortağı Kazancı Holding’de operasyonel mükemmelik ve dijital dönüşüme odaklı projelere imza atan Sn. Barış Erdeniz ve finans piyasalarının yakından tanıdığı Sn. Erkin Şahinöz de İcra Komitesi’ne Üye olarak atandı.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Aksa Enerji’den Fark Yaratan Atamalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Şarkıcı Bergen’e 31 Yıl Sonra Verilmek İstenen Ödüle Neden Karşı Çıkılıyor. Boğaziçi mezununa ABD’nin lider üniversitesinden burs KALAMIŞ SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE AŞKA DOYDU Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’ten Belediye Memurlarına Yüzde Yüz Müjde… Pınar Su ve İçecek, TSE “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni aldı İran’ın eski Vatikan Büyükelçisi koronavirüsten hayatını kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır