Aksigorta, Acentelerine Özel Mobil Uygulamasını Güncelledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Aksigorta, Acentelerine Özel Mobil Uygulamasını Güncelledi
Aksigorta, Acentelerine Özel Mobil Uygulamasını Güncelledi

Aksigorta, acentelerin iş takibini kolaylıkla gerçekleştirildiği mobil uygulamasını güncelledi. ‘Bambaşka Acenteler Kulübü’ adını alan uygulama, yenileme süreçlerini iyileştirmesinin yanı sıra segment ayrıcalıklarının da takibini kolaylaştırdı.

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla ürün ve hizmetlerini geliştiren Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, dijitalleşmeye verdiği önemle bu alana yaptığı yatırımları genişletiyor. Türkiye genelindeki 3.000’i aşkın acentesinin iş süreçlerini kolaylaştırmayı hedefleyen Aksigorta, bu amaçla acentelerine özel mobil uygulaması ‘Ayrıcalıklar Dünyası’nı yeniledi. Mobil uygulamanın adını ve imajını yenileyen Aksigorta artık ‘Bambaşka Acenteler Kulübü’ isimli mobil uygulamasıyla acentelerinin hayatını kolaylaştıracak. 

Güncelleme ile iş süreçleri kolaylaşıyor

Mobil uygulamanın güncelleme sürecinde acentelerinin ihtiyaçlarına odaklanan Aksigorta, yenileme ekranlarını baştan sona değiştirdi. Acentelerinin yenileme sürecini yönetirken ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri görüntüleyebilecekleri bir de modül tasarladı.

Aksigorta’nın sunduğu tüm segment ayrıcalıklarının ayrıntılı listesine de ulaşılabilen ‘Bambaşka Acenteler Kulübü’ mobil uygulamasında acenteler, hak kazandıkları ayrıcalıkları kolayca takip edebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aksigorta, Acentelerine Özel Mobil Uygulamasını Güncelledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

BtcTurk’ten ‘Bitcoin Başlangıç Bloğu’nun yıl dönümüne özel kutlama Beren Saat’ten eşi Kenan Doğulu’ya Şarkı Miley Cyrus MTV Video Müzik Ödülleri 2020’de Sahne Alacak Solunum hekimlerinden sigara içme kısıtlamasına destek ve öneri geldi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu: Koronavirüs iklim değişikliğini durduramaz Bebeğinizin Karnında Şişlik Varsa Dikkat

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır