AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları 4 Birincilik Elde etti!

Ana Sayfa » SPOR » AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları 4 Birincilik Elde etti!
AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları 4 Birincilik Elde etti!
AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları, Türkiye Kayak Federasyonu'nun düzenlediği Alp Disiplini Aslı Nemutlu Türkiye Şampiyonası'nda 4 birincilik, 5 ikincilik ve 2 üçüncülük alarak bizleri gururlandırdılar.
 
Erzurum Palandöken Kayak Merkezi'nde 16 Mart 'ta gerçekleştirilen yarışlarda büyük kadınlar kategorisinde Ayşe Durlu ve 16 yaş altı kızlar kategorisinde Defne Akerman 1'inci oldu. Büyük erkeklerde Derin Evcim, 16 yaş kızlarda Eda Şamgül ve 12 yaş altı kızlarda Alev Taşkent ise 2'inci olarak yarışı tamamladılar. Büyük kadınlarda ise Tayra Tunca 3'üncülük elde etti.
 
17 Mart'ta gerçekleştirilen yarışmada ise Ayşe Durlu ve Defne Akerman 1'inci oldu. Tayra Tunca ve Alev Taşkent ise 2'incilik elde etti. Eda Şamgül de 3'üncü olarak yarışı tamamladı.
 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları 4 Birincilik Elde etti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bisiklet Dostu Konaklama Tesisleri   Misafirlerini Bekliyor Başka çocukları gülümsetmek için karavan ile ülkeyi dolaşacaklar. Yanlış mühendisliği bedelini vatandaş ödüyor! Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu: “Anne Sevgisi, Sevgilerin En Büyüğü, En Kıymetlisidir” Temizlik İşleri Müdürlüğü kadrosunu güçlendirdi.. BUBA Properties Yöneticisi Banu Ergin: “Yatırımcılarımıza dolara endeksli yüksek getiri vermeyi hedefliyoruz”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır