Aliağa Belediyesi Ekipleri Karaköy Mahallesi’nde

Ana Sayfa » GÜNCEL » Aliağa Belediyesi Ekipleri Karaköy Mahallesi’nde
Aliağa Belediyesi Ekipleri Karaköy Mahallesi’nde

Çevre mahallelerde bakım ve onarım faaliyetlerini sürdüren Aliağa Belediyesi, Karaköy Mahallesi’nde hayvancılıkla uğraşan vatandaşlar için ağıl yollarının iyileştirme çalışmalarını yapıyor.

 

Aliağa Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile vatandaşların ağıl yollarına daha rahat ulaşmaları hedefleniyor. Belediye Ekipleri, belirlenen program dahilinde yıl sonuna kadar çevre mahallelerdeki tüm ağıl yollarını bitirmeyi planlıyor.

 

BOZUK OLAN ESKİ KARAKÖY YOLU’NUN ONARIMI YAPILDI

Belediye Ekipleri, ayrıca Eski Karaköy Yolu üzerinde BOTAŞ çalışmalarından dolayı uzun süredir bozuk olan yolun onarımını da tamamladı. Ardından yolun alt yapısı hazırlandı. 6 farklı noktada 1000’lik ve 800’lük büzlerle yolun yağmur sularından olumsuz etkilenmemesi için BOTAŞ ekipleriyle koordineli çalışma yapıldı.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aliağa Belediyesi Ekipleri Karaköy Mahallesi’nde - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tasarım Ürünlerin Ötesine Geçince Lil Zey’in Dünya Çapında Başarısı! DJ Milko eğlence sektöründe kısıtlamaların kaldırılacağı günü bekliyor Şişli’de kadın girişimciler ‘Ticaretin Kadınları’ ile yeni pazarlara erişecek LPG’li araç sahipleri kış bakımında nelere dikkat etmeli? Türkiye ve Katar, Borsa İstanbul’un yüzde 10’luk payının devri için mutabakat anlaşması imzaladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır