Alparslan Ziya Aslan, “Bu İktidar Artık Kimseyi Korkutamayacak”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Alparslan Ziya Aslan, “Bu İktidar Artık Kimseyi Korkutamayacak”
Alparslan Ziya Aslan, “Bu İktidar Artık Kimseyi Korkutamayacak”
Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, “Bu tür hareketlerle ne bizi ne de bu milleti susturamayacaksınız. Ne kadar saklamaya çalışsanız da asıl gerçekler bir bir ortaya çıkıyor” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisiyle ilgili iddialarına karşılık Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde açıklama yapacağını söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu polis engeliyle karşılaştı. Bu duruma tepki gösteren Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, zorbalıkla kimseyi artık korkutamayacaklarını belirtti.

Başkan Aslan, “Milletin meclisini millete kapatan bu anlayışı şiddetle kınıyorum. Eski başbakan olan ve şuanda partimizin genel başkanı olan Sayın Ahmet Davutoğlu’na yönelik yapılan bu çirkin davranışı da şiddetle kınıyorum. Artık kimseyi eskisi gibi korkutamazlar. Bu milleti bu şekilde susturamayacaklar. Bizler temiz siyaset anlayışımız ile gerçeklerin gün yüzüne çıkması için elimizden geleni yapacağız. Kimse bizi susturamayacak” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Alparslan Ziya Aslan, “Bu İktidar Artık Kimseyi Korkutamayacak” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tasarım Ürünlerin Ötesine Geçince Lil Zey’in Dünya Çapında Başarısı! DJ Milko eğlence sektöründe kısıtlamaların kaldırılacağı günü bekliyor Şişli’de kadın girişimciler ‘Ticaretin Kadınları’ ile yeni pazarlara erişecek LPG’li araç sahipleri kış bakımında nelere dikkat etmeli? Türkiye ve Katar, Borsa İstanbul’un yüzde 10’luk payının devri için mutabakat anlaşması imzaladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır