Amazon.com.tr’den Erken Gülümseten Cuma İndirimleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amazon.com.tr’den Erken Gülümseten Cuma İndirimleri
Amazon.com.tr’den Erken Gülümseten Cuma İndirimleri

Amazon.com.tr’nin Erken Gülümseten Cuma indirimleri cep telefonu aksesuarları, kulaklıklar, ofis ve kırtasiye ürünlerinde yüzde 60’a varan indirimlerle başladı. Amazon.com.tr müşterileri, aralarında Spigen, Baseus, Ugreen, Belkin, Anker, Faber Castell, Scrikss gibi birçok global markanın bulunduğu geniş ürün seçkisine yüzde 60’a varan indirimlerle sahip olabiliyor.

Amazon.com.tr’nin Erken Gülümseten Cuma İndirimleri başladı. Cep telefonu aksesuarları, kulaklık, ofis ve kırtasiye kategorilerinden binlerce ürünü cazip fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunacak indirimler, 19 Kasım gün sonuna kadar devam ediyor. Aralarında Faber Castell, Scrikss, Spigen, Baseus, Ugreen, Belkin ve Anker gibi birçok seçkin markanın ürünlerinin de bulunduğu fırsatlara, Amazon.com.tr web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor.

Cep Telefonu Aksesuarları ve Kulaklıklar Cep telefonu aksesuarlarında %60’a varan indirimler Kulaklıklarda %35’e varan indirimler Powerbanklerde %40’a varan indirimler

Ofis ve Kırtasiye Binlerce ofis ve kırtasiye ürününde %50’ye varan indirimler Pillerde %40’a varan indirimler

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Amazon.com.tr’den Erken Gülümseten Cuma İndirimleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Barışın sesi Avrupa’da duyuldu MetLife, Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın ‘JA StartUp Türkiye’ programı ile üniversiteli gençlere girişimciliğin yolunu açıyor Lenzing, AB Komisyonu’nun plastik atıklarla mücadelede açık ve net bir pozisyon almasını memnuniyetle karşılıyor. Taylor Swift’in sekizinci stüdyo albümü “Folklore” çıktı! AppGallery ile Hep Kazan, AppGallery’de Boş Yok! SAHA Yazı Dizisi Ari P. Büyüktaş’ın “Nedir bu ‘queer sanat’?” başlıklı yazısıyla devam ediyor!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır