American Express’ten küçük esnafa destek: “Esnaftan Al”

Ana Sayfa » GÜNCEL » American Express’ten küçük esnafa destek: “Esnaftan Al”
American Express’ten küçük esnafa destek: “Esnaftan Al”

Garanti Ödeme Sistemleri’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olduğu, prestijli ödeme sistemleri programı American Express, küçük esnafa destek olmak amacıyla farklı ülkelerde uyguladığı “Shop Small” etkinliğini “Esnaftan Al” sloganıyla, pandemi döneminde küçük esnafa destek olmak amacıyla İstanbul’da da düzenliyor. Türkiye genelinde geniş bir POS ağına sahip American Express “Esnaftan Al” kampanyasında, günlük alışverişlerdeki kullanım kolaylığıyla kart sahipleri ve üye işyerlerine ekstra ayrıcalıklar sunuyor.

15 – 31 Aralık tarihleri arasında, Kadıköy ve Beşiktaş çarşılarında esnafla gerçekleştirilecek “Esnaftan Al” etkinliğiyle, pandemi döneminde küçük esnafa katkı sağlanması hedefleniyor. Etkinlikle, American Express kredi kartlarının büyük zincir mağazalar ve işletmelerin yanı sıra, küçük işyerlerinde de rahatlıkla kullanılabildiğine ve kart kullanıcılarına farklı işyeri alternatifleri sunulduğuna dikkat çekilmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda düzenlenecek kampanya boyunca Garanti BBVA American Express logolu kart sahipleri, “Shop Small” ve “Esnaftan Al” etiketli üye işyerlerinde yapacağı her 75 TL ve üzeri harcamasından 25 TL indirim, toplam 50 TL indirim kazanabilecek. Bunun için kullanıcıların BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonuna tıklaması yeterli olacak.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

American Express’ten küçük esnafa destek: “Esnaftan Al” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Play Cast Ajans Dizi ve Sinema Sektörüne yeni yüzler kazandırmaya devam ediyor Uğur Tergek’ten Sessiz Yokuş Usta Klarnet Hocası Onur Sağlam; “Klarnet çalmakla eğitim vermek tamamen farklı olgular” İZSU’dan tam kadro Ödemiş ziyareti İdlib şehidi Soner Enes Baykuş Kahramanmaraş'ta son yolculuğuna uğurlandı Startup yatırımları 2 milyar dolara ulaştı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır