Anadolu Vakfı Değerli Öğretmenim Programı 81 ilde öğretmenlere ulaşacak

Ana Sayfa » MAGAZİN » Anadolu Vakfı Değerli Öğretmenim Programı 81 ilde öğretmenlere ulaşacak
Anadolu Vakfı Değerli Öğretmenim Programı 81 ilde öğretmenlere ulaşacak

Anadolu Vakfı’nın, artan ve sürekli geliştirilen eğitim çeşitleri ve güçlü eğitmen kadrosu ile hem gençlerin hem de öğretmenlerin geleceğine katkı sağladığı eğitim ve seminer programı Değerli Öğretmenim, artık tüm Türkiye’ye ulaşacak.

 

Anadolu Vakfı’nın öğretmenlerin, değişen koşullar karşısında bilgi, beceri ve yetkinliklerini arttırmayı ve bu sayede gelecek nesillere eğitim ile dokunarak ülkemizin yeteneklerinin gelişimine destek olmayı amaçlayan “Değerli Öğretmenim Programı” çevrim içi eğitimlerle artık aynı anda tüm Türkiye’ye ulaşacak. Katılmak isteyen tüm illere açık olacak yeni uygulamanın ilk programında Türkiye’nin dört bir yanındaki öğretmen ve idareciler, 8 Haziran’daki “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” eğitiminde buluşacak.

Anadolu Vakfı’nın, artan ve sürekli geliştirilen eğitim çeşitleri ve güçlü eğitmen kadrosu ile hem gençlerin hem de öğretmenlerin geleceğine katkı sağladığı eğitim ve seminer programı Değerli Öğretmenim, artık tüm Türkiye’ye ulaşacak. Pandemi sürecinde programı çevrimiçi platformlara taşıyan Anadolu Vakfı, kesintisiz olarak sürdürdüğü eğitimler ile 55 ildeki öğretmen ve idarecilerin kişisel gelişimine katkıda bulundu. Haziran ayı itibarıyla program kapsamındaki eğitimlere katılmak isteyen tüm illerdeki öğretmen ve idareciler kontenjanlar dahilinde eğitimlere katılabilecek. Bu doğrultuda düzenlenen 8 Haziran’daki ilk programda, öğretmen ve idareciler “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” eğitiminde bir araya gelecek. Program kapsamında 16 Haziran’da “Tasarım Odaklı Düşünme”, 22 Haziran’da “Zor İnsanlarla Başa Çıkma Becerileri” ve 28 Haziran’da “Stratejik Düşünme ve Planlama Becerileri” eğitimleri verilecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Anadolu Vakfı Değerli Öğretmenim Programı 81 ilde öğretmenlere ulaşacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyaca Ünlü Oyuncu Jordana Brewster’ın Tercihi Türk markası! İstanbul’da 3000 metrekare üzerine showroom ve akademi açtı Beykoz Belediyesi 2. Fotoğraf Yarışması’nda Ödüller Sahiplerine Kavuştu Trabzon ilindeki hayranlarını coşturdu “Acemi Anneler” ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarında… Bursa otoyolunda araç yüklü tır devrildi kazada maddi hasarlar oluştu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır