Ankara İl Başkanı Hurşit Taşçı, “Ciğerlerimiz Kül Oldu”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ankara İl Başkanı Hurşit Taşçı, “Ciğerlerimiz Kül Oldu”
Ankara İl Başkanı Hurşit Taşçı, “Ciğerlerimiz Kül Oldu”

Anadolu Birliği Partisi Ankara İl Başkanı Hurşit Taşçı, orman yangınlarına ilişkin olarak konuşarak üzüntülerini dile getirdi.

İçimiz Kan Ağlıyor

Anadolu Birliği Partisi Ankara İl Başkanı Hurşit Taşçı, orman yangınlarına ilişkin açıklamasında: "Ülkemizde meydana gelen orman yangınlarıyla ciğerlerimiz kül oldu.
İçimiz kan ağlıyor.  Vatandaşlarımız elinden geldiğince yangın müdahale ekiplerine destek veriyor. Bir sürü doğa hayvanı, çiftçilerimizin hayvanları telef oldu. Can kayıpları haberleri aldık. Gerçekten çok ama çok üzücü bir durumla karşı karşıyayız. Tek temennimiz yangının bir an önce kontrol altına alınmasıdır" dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ankara İl Başkanı Hurşit Taşçı, “Ciğerlerimiz Kül Oldu” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

2021’e Damga Vuracak 5 E-ticaret Trendi Esnaf Sarıgül’e seslend:’Bir an önce iyileşip aramıza dönmenizi dört gözle bekliyoruz’ O Ses Türkiye’de yıldızı parladı İngilizce şarkısı ile Avrupa’da listelerde boy göstermeye başladı Japon Teknoloji Devi, Türkiye’de Evden Uzaya Yeni Teknolojiler Geliştirmeye Devam Edecek Darüşşafaka, Ali Özgentürk’ün ölümsüz eserlerini sanatseverlerle buluşturuyor LG’nin Kablosuz Kulaklık Serisi Tone Free Mart Ayında Türkiye’de

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır