Anlaşmalar tamamlandı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Anlaşmalar tamamlandı
Anlaşmalar tamamlandı

19 Mayıs tarihinde organizasyonunu Rüya Masal Coşkuntuna’nın yapacağı RM’C PMU MASTER, TURKEY BEAUTY AWARDS 2021 ödül töreni için her şey hazır.

Organizatör olarak Filiz Koç,  Şükran Tokuş yanında Mutlu Bozkurt ve Barış Sarıuçak işbirliğiyle geniş bir ekiple geceye hazırlanılırken ödül töreninde sunuculuğu Şenol İpek, Ufuk Kaplan üstlendi. Sunucular ve gerekli tüm organize ilgili anlaşmaları tamamlayan Rüya Masalcoşkuntuna “Diğerlerinden farklı olmak ve kaliteyi ön planda tutarak, güzel bir çalışma yapmaktı amacımız, kısa sürede geceye hazırlandık” dedi. Başarının verilen emek ve çalışma ile geldiğini vurgulayan Rüya Masalcoşkuntuna, emeğe saygılarından bu geceyi düzenlediklerini de dile getirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Anlaşmalar tamamlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Eğitim Vakfı Türkan Sedefoğlu’nu dijital ortamda düzenlediği etkinlikle andı 2020 Overwatch Ligi Ödül Rehberi Lezita yardımları 100 binden fazla kişiye ulaştı Gezegenimizin sağlığı için “Sürdürülebilir Beslenme” Yoksa sizin de şifreniz 1234 mü? İmamoğlu: “Kamunun bu tür hizmetleri lütuf değildir”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır