Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Caddesi Gebiz Yolu kesişim kavşağını düzenliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Caddesi Gebiz Yolu kesişim kavşağını düzenliyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Caddesi Gebiz Yolu kesişim kavşağını düzenliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiği rahatlatmak adına kavşak düzenlemelerine devam ediyor. Pandemi kısıtlamalarını fırsat bilen ekipler hafta sonu Aksu-Serik arasında kalan Gebiz Mahalle Yolu kesişiminde bulunan kavşakta genişletme çalışması gerçekleştirdi.   

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kavşaklarda oluşan trafik sıkışıklığını ve araç kuyruklarını önlemek adına kavşakları genişleterek dönüş cepleri oluşturuyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı Yapım İşleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, son olarak Aksu ve Serik ilçe sınırları arasında kalan Serik Caddesi Gebiz yolu kesişim kavşağında düzenleme çalışması gerçekleştirdi.

TRAFİK AKIŞI RAHATLAYACAK

Ekipler, Gebiz Mahallesi yolu kesişiminde yer alan dönel kavşak adasını kaldırdı. Trafiğin akışını rahatlatmak adına kavşağın sağına ve soluna sığınma cepleri yaptı. Deforme olan ve bozulan yerlerde yama çalışması gerçekleştirdi. Yetkililer, vatandaşların mağdur edilmemesi ve trafik akışı sürekliliğinin sağlanması açısından uygulama aşamalarında vatandaşların yönlendirme levhalarını dikkate almaları istendi.       

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Caddesi Gebiz Yolu kesişim kavşağını düzenliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Lüleburgaz’daki pazar yerlerindeki kişi sınırlaması “Her dört metrekareye bir kişi” Dijitalleşme ile Artan Güvenlik Saldırılarından Nasıl Korunuruz? Babacan: “Devlet tek bir partinin değildir, Kanal İstanbul’u eleştireceğiz” Aksa Enerji’den Fark Yaratan Atamalar SunExpress’ten 2021 yazında Türk turizmine tam destek Tuzlalı gençler, her ihtiyaç sahibi için bir tohumu toprakla buluşturdu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır