Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne YKS ücretleri başvurusu devam ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne YKS ücretleri başvurusu devam ediyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne YKS ücretleri başvurusu devam ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden sosyal yardım alan ailelerin çocuklarının 2021-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2021-YKS) ücretinin karşılanmasıyla ilgili başvurular sürüyor.   

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek’in eğitime ve öğrencilere olan desteği devam ediyor. Antalya’da yaşayan ve Büyükşehir Belediyesince sosyal yardımla desteklenmesi uygun görülen ailelerin üniversite sınavına girecek olan çocuklarının giriş ücretini karşılayacak başvurular Manavgat’ta başladı. Yukarı Pazarcı Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerindeki Manavgat Hizmet Birimi’ne gelerek başvurusunu yapan üniversite adayı bir öğrenci, “Antalya Büyükşehir Belediyesi pandemi süresince yanımızda oldu. 2021-YKS ücretlerini karşılayacak olmasından dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Muhittin Böcek’e teşekkürlerimi iletiyorum’’ dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne YKS ücretleri başvurusu devam ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Vahşi Krallık Yeni Sezonuyla National Geographic WILD’da Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show Bu Hafta da Sürprizlerle Dolu! Kandil duası Regaip gecesi okunacak dualar peygamberimizin duası Alper Erözer’e yurtdışından ilgi! Başkan Oran; “Bu onur Çeşme’nin!” Babacan’dan Merkez Bankası rezervleri açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır