Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Arabeskin usta yorumcusu Cansever ses yarışması düzenledi

Ana Sayfa » MAGAZİN » Arabeskin usta yorumcusu Cansever ses yarışması düzenledi
Arabeskin usta yorumcusu Cansever ses yarışması düzenledi

Usta arabesk yorumcusu Cansever Smule üzerinde kendi şarkılarıyla ‘Benimle Düet Oku’ isimli bir ses yarışması düzenledi.

Bu söz konusu yarışma içerisinde çok güzel sesler keşfeden ünlü arabeskçi Cansever genç nesil için düet sözü verdi. Benimle Düet Oku isimli yarışmaya katılan 120 kişinin arasından 3 tane finalist seçildi. Finalistler ise Ali Doğan, Yağmur Kyoviç ve Meltem Korkmaz olarak açıklandı. Üç sesin tamamı da birbirinden harika sesler olduğu için beraber düet, single ve klip sözü veren Cansever çalışmalara da başladı. Proje için aranje çalışmaların başlandığı açıklamasını yapan ünlü arabeskçi projenin Eylül ayında CANSEVER müzik Prodüksiyon etiketiyle tüm dijitallerde yer alacağını sözlerine ekledi.

Arabeskin usta yorumcusu Cansever ses yarışması düzenledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yusuf Özlem Yılmaz’dan “Abrakadabra” Tesbih namazı kılınışı nasıl tesbih namazı kaç rekat kılınır? “Nikah Masasında Terk Edilince Müziğe Sarıldım” Trabzon ilindeki hayranlarını coşturdu “İstediğiniz kadar yetenekli olun adamınız yoksa rol vermiyorlar” Prof. Dr. Saygılıoğlu: G20 Zirvesi’nde korumacılık lafı kullanılmadı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır