Arda Erel’den “Konuşamadığımız ne varsa” Yakında ön siparişte

Ana Sayfa » MAGAZİN » Arda Erel’den “Konuşamadığımız ne varsa” Yakında ön siparişte
Arda Erel’den “Konuşamadığımız ne varsa”   Yakında ön siparişte

Genç yazar Arda Erel’in tüm ön yargıları bir kenara bırakıp sevgi temelinde buluşmaya çağıran ve tüm farklılıklarla bir araya gelmeye davet yeni kitabı “Konuşamadığımız Ne Varsa”, İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında ön siparişe çıkacak.

 

Gençlik enerjisini okurunun kısa sürede sevdiği olgun kalemine bırakan genç yazar Arda Erel’in altıncı kitabı Konuşamadığımız Ne Varsa’nın ön siparişi yakında açılacak. Sorgulayıcı tavrı ve derin düşüncelere yönelten aforizmaları ile genç yaşında yetkin eserler ortaya koymayı başaran Erel’in İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında okurlarla buluşacak yeni kitabı; siyasi, ekonomik ya da kültürel nedenlerle birbirinden giderek uzaklaşan bir toplum içinde yarım kalan hayallerin, keşfedilemeyen benliklerin, kavuşulamayan aşkların girdabında mutsuzluğa sürüklenenleri anlatıyor.

 

Okurunu dört yıl aradan sonra yeniden denemelerin dünyası içinde bir yolculuğa çıkaracak Arda Erel, okurunun alışkın olduğu tarzını yeni kitabında da sürdürmeye devam ediyor. Hayatın tüm farklılıklarını kabul eden, sevgi ve barış içinde yaşamaya özlem duyan herkesin duygularını kitabının satırlarına işleyen Erel, konuşmaktan kaçınanlara da seslenmeyi ihmal etmiyor. Toplumu var eden bir dil ve birleştirmeyi başarabilen kelimelerle zamanın kaydını tutan genç yazar, “Bugün, tam da şimdi, sorular sormaya, konuşmadıklarımızı konuşmaya başlamalıyız…” çağrısını yapıyor.

 

Arda Erel’in İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında ön siparişte olacak yeni kitabı, tüm İnkılâp Kitabevi mağazaları ve inkilap.com ile kitap satan her yerden alınabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Arda Erel’den “Konuşamadığımız ne varsa” Yakında ön siparişte - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Prime Video Türkiye’nin   Mart 2021 takvimi açıklandı Airbus tarafından inşa edilen CSO-2 Fransız askeri Dünya gözlem uydusu başarıyla fırlatıldı Anadolu Vakfı’nın Değerli Öğretmenim Projesi   54. İle Ulaştı Hayalinizdeki iş için ne kadar ileri gidebilirsiniz? Vodafone’dan askerlik görevini yapanlara özel faturasız AskerFone tarifeleri Tarifini Ver, Mutfağını LG Ürünleriyle Donat

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır