Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Arzu Yılmaz Hayatın Arzusu adlı kitabını anlatıyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Arzu Yılmaz Hayatın Arzusu adlı kitabını anlatıyor
Arzu Yılmaz Hayatın Arzusu adlı kitabını anlatıyor

Başarılı yazar Arzu Yılmaz’ın “Hayatın Arzusu” adlı kitabı, geçtiğimiz aylarda raflarda yerini aldı. Yılmaz, Milay Yayınları etiketiyle edebiyat dünyasına kazandırdığı eseriyle ilgili şunları söyledi:

Hayatta kendini belirli bir noktaya değil de belli noktalara adapte edenler, hedeflerini her yönde gerçekleştirebilirler; ama tek bir noktaya adapte olanlar, hayatını sadece o yönde ilerletirler. Öyle ki tek bir noktada olanlar, hayatın diğer yönlerini keşfedemeyebilir. 4 mevsimde ayrı ayrı şeyler yaşıyoruz. Sonbaharda ve ilkbaharda farklı duygular yaşayarak onlara ayak uydurmaya, hayatımıza yön vermeye çalışıyoruz. Aslında hayat da bizlere yaşattığı birtakım olaylardan tecrübe edindiklerimizi bize sunup, onlara güzellik katarak yolumuza devam etmemizi ister. Eğer ki hayat size buradaki yoldan devam etmenizi söylüyorsa oradan devam edin; çünkü o yol sizi nereye götürür, bilemezsiniz; ama bunu devam etmeden göremezsiniz. Ağaçtan düşen bir yaprak nereye savrulacağını biliyor muydu ki önemli olan, o yapraklar savrulurken gövdenizin ne kadar sağlam olduğu ve savrulan duygularınızı toparlamanızdır. Yaşadıklarında ne kadar güçlü göründüğün değil ne kadar güçlü kaldığın saklıdır. Bu yüzden arzuladığınız hayatı mı yaşıyorsunuz, yoksa istediğiniz hayatı mı arzuluyorsunuz?

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Arzu Yılmaz Hayatın Arzusu adlı kitabını anlatıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI! Ordu’da altı yaşındaki Metehan’ın hastalığı bulunamıyor Bu zor dönemde hangi fenomenler yıldızlaştı? Filiz Karadağlı yükselmeye devam ediyor CHP’li Beko: 12 Eylülcülerin kendileri mezarda, fikirleri iktidardadır KINA GECELERİ BAŞLIYORRRR…

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır