Aşkım Kapışmak ‘Carpe Diem’ ile 27 Ekim Salı Trump Sahne’de

Ana Sayfa » MAGAZİN » Aşkım Kapışmak ‘Carpe Diem’ ile 27 Ekim Salı Trump Sahne’de
Aşkım Kapışmak ‘Carpe Diem’ ile 27 Ekim Salı Trump Sahne’de

Yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, ’’Carpe Diem’’ semineri ile 27 Ekim Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de hayranlarının karşısına çıkacak.

Son yıllarda başarılı tek kişilik canlı sahne söyleşileri ve gösterileri ile binlerce izleyici tarafından takip edilen Aşkım Kapışmak’ın hayata ve an’a dair farklı bir bakış açısı getiren ’Carpe Diem’ semineri, zamanı etkin kullanmanın yollarını anlatıyor.

Aşkım Kapışmak, pandemi sonrası yenilenmiş içeriği ile gerçekleşecek seminerinde, an’ da kalmak için kullandığı etkin yöntemlerin yanı sıra kaygı, korku ve stres üzerine özel teknikler ile izleyenlere geçmişte ve gelecekte esir olmaktan kurtulmayı vadediyor.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak semineri izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda semineri maskeli olarak izleyecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Aşkım Kapışmak ‘Carpe Diem’ ile 27 Ekim Salı Trump Sahne’de - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sürdürülebilirlik dönüşümü alanında danışmanlık hizmetleri sunan ESCARUS, 10. yıl dönümünü kutluyor Ralli Bodrum’da Kadın Gücü Bosch Termoteknoloji’ye Social Media Awards’dan 2 Ödül Birden! Zorlu PSM’den annelere armağan: PSM Online’da Nükhet Duru konseri Herkes “Mavi Tik” Peşinde Covid-19 aşısı anketinden dikkat çeken sonuçlar

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır