Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Atatürk Evi Ziyaretçi Akınına Uğradı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Atatürk Evi Ziyaretçi Akınına Uğradı
Atatürk Evi Ziyaretçi Akınına Uğradı

Çorlu Atatürk Evi, 29 Ekim – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında adeta ziyaretçi akınına uğradı.

Ziyarete açıldığı 10 Kasım 2020 tarihinden bu yana Çorlu ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği Atatürk Evi; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 1 Kasım Çorlu'nun Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü ile 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası'nın yer aldığı 29 Ekim – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında ziyaretçi akınına uğradı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen ve pazartesi günleri kapalı olan Çorlu Atatürk Evi'ni 13 günde 893'ü 0-6 yaş grubu olmak üzere 3 bin 578 kişi ziyaret etti.

Tedbirler kapsamında maske, mesafe ve hijyen kurallarının harfiyen uygulandığı Atatürk Evi'nden elde edilen gelirin üniversite öğrencilerine karşılıksız burs olarak verilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, ilk fırsatta yakınlarını da yanlarına alarak yeniden ziyaret gerçekleştirmek istediklerini belirtti.

Atatürk Evi'nin bahçesinden oldukça etkilendiklerini de sözlerine ekleyen vatandaşlar bu hizmeti sunan başta Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Atatürk Evi Ziyaretçi Akınına Uğradı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Devlet Tiyatroları – Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali’nde 22’nci kez perde zamanı Cansever’den hayranlarına Arabesk müjdesi! Brisa’nın, 2021 yılı ilk çeyreğinde, FAVÖK büyüklüğü 2 katına çıkarak, 394 milyon TL’ye ulaştı Elidor Marka Elçisi Zeynep Bastık ve Oyuncu Meriç Aral’dan Kendi Yolunda İlerleyen Kadınlara Tavsiyeler Param, Türkiye’nin en büyük tahsilat sistemi şirketinin çoğunluk hisselerini satın aldı Vodafone, avantajlı kampanyalarıyla ramazan sevincine katlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır