Atık malzemeler sanata dönüşüyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Atık malzemeler sanata dönüşüyor
Atık malzemeler sanata dönüşüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi çevreye verdiği önemin ve hassasiyetin bir göstergesi olarak “Atıktan Sanata Yarışması” düzenliyor. Atık malzemeden yaptıkları sanatsal eserlerini 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar sosyal medyada #AtıklarDönüşüyorAntalyaKazanıyor etiketiyle paylaşan vatandaşlar jüri değerlendirmesi sonrası hediyeler kazanacak. Çevre ve doğa dostu çalışmalarıyla dikkat çeken Antalya Büyükşehir Belediyesi, atıkların geri dönüşümü ve ekonomiye kazandırılması noktasında çalışmalarını sürdürüyor.  Büyükşehir Belediyesi, atıkların çevreye zarar vermeden değerlendirilmesi amacıyla geçtiğimiz yıl başlattığı Atıklar Dönüşüyor Antalya Kazanıyor konulu yarışmanın ikincisini, bu yıl için belirlenen “Atıktan Sanata” konsepti ile düzenliyor.

 

ESERİNİ PAYLAŞ KAZAN

Pandemi süreci nedeniyle evde kalmak zorunda olan vatandaşlar, atık malzemelerden ürettikleri sanat eserlerinin fotoğraf ve videolarını sosyal medyada 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar #AtıklarDönüşüyorAntalyaKazanıyor etiketi ile paylaşarak yarışmaya katılabilecek. Dereceye giren katılımcılara jürinin yapacağı değerlendirme sonrası 5-11 Haziran Çevre Haftası’nda düzenlenecek törenle çeşitli hediyeler verilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Atık malzemeler sanata dönüşüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Anne ve baba kaygısı, çocuğa bulaşıyor” TEB Özel Infinite Card Limited Edition ile ayrıcalıklı bir yaşam Whirlpool Corporation, depremden etkilenen ailelere destek olarak 500 beyaz eşya bağışladı Zihniniz yorgunsa, bedeniniz dinlenemez! 75 yaş üstü meme kanseri geçirmiş kişiler mamografi çektirmeyebilir Güzel sanatçı Simge “Şampiyonlar Liginde”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır