AYEDAŞ Anadolu Yakası’nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » AYEDAŞ Anadolu Yakası’nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı
AYEDAŞ Anadolu Yakası’nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden AYEDAŞ, kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2021 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü.

 

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren AYEDAŞ, yılın ilk 3 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. 

 

AYEDAŞ, hizmet verdiği 7827 trafo ve 25.230 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. 

Daha aydınlık bir kent için Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’da 11.223 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren AYEDAŞ ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 696 pano ile 19 trafo ve 1223 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 9150 Km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile AYEDAŞ 2021 yılının ilk 3 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

AYEDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Hizmet bölgesindeki müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla 2021 yılının ikinci çeyreğinde de toplam 128 kilometrelik hat bakımı yapılmasını planlayan AYEDAŞ ekipleri, bölgesinde 11.413 adet aydınlatma armatürünün montajının yanı sıra 1.018 adet elektrik panosu, 660 adet trafo merkezi ve 146 adet dağıtım merkezi montajını da gerçekleştirecek.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan AYEDAŞ, www.ayedas.com.tr, Ayedaş 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. 

AYEDAŞ’ın bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

AYEDAŞ Anadolu Yakası’nı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Milas-Bodrum, Havalimanı Karbon Akreditasyonunu aldı ​Gölbaşı Belediyesi Sevgi Çiçeği Rezerv Alanları Oluşturdu… Azmi Sarıbay: ”Şehirden köye değil, sahile göç dönemi” Yüreğir’de 40 Mahalleye 40 Kütüphane TEB’in ekonomiye verdiği destek 2021 yılının ilk çeyreğinde de devam etti Şirketlerin yarısı, tehdit istihbaratı bulgularının profesyonel topluluklarla paylaşılmasına izin vermiyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır