Aygaz Otogaz’ın “Performans Canavarı” Şimdi Yeni Renkleriyle Satışta

Ana Sayfa » GÜNCEL » Aygaz Otogaz’ın “Performans Canavarı” Şimdi Yeni Renkleriyle Satışta
Aygaz Otogaz’ın “Performans Canavarı” Şimdi Yeni Renkleriyle Satışta

Ürün kalitesi, yaygın ve üstün hizmet anladyışıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz Otogaz, yüksek oktanlı otogazın üstün performansını anlatmak amacıyla ürettiği dev Canavar Araba’nın oyuncağını, 3 farklı rengiyle tekrar çocuklarla buluşturuyor. Mavi-yeşil, sarı-turuncu ve kırmızı-siyah renk seçenekleriyle Aygaz Otogaz istasyonlarında satışa sunulan oyuncak Canavar Araba’larla minikler sevinirken, araç sahipleri de 200 TL’lik otogaz alımında 30 TL otogaz puan kazanıyor. 

İstanbul, 02 Haziran 2021 – Türkiye’nin en çok tercih edilen lider LPG markası Aygaz, otogazın yüksek oktanlı ve yüksek performanslı bir yakıt olduğuna dikkat çekmek amacıyla ürettiği Canavar Araba’nın oyuncak versiyonunu yeni renkleriyle tekrar çocukların beğenisine sunuyor. Mavi-yeşil, sarı- turuncu ve kırmızı-siyah olmak üzere üç ayrı renkte üretilen oyuncak araçlar çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlarken, otogazlı araç sahiplerine de toplamda 200 TL’lik otogaz alımlarında 30 TL tutarında otogaz puan hediye ediyor.

Hediye otogaz kampanyasına katılmak isteyen araç sahiplerinin, Aygaz Otogaz istasyonlarında ve keyiflibahçe web sitesinde satışa sunulan oyuncak Canavar Araba’yı aldıktan sonra kutuda yer alan karekodu Aygaz mobil uygulamasını kullanarak okutması gerekiyor. Araç sahipleri karekodu okuttuktan sonra 30 Kasım 2021 tarihine kadar yapacakları toplam 200 TL’lik otogaz alımında 30 TL hediye otogaz puanı kazanacak. 

Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’nin lider LPG markası olan Aygaz, otogazın  çevreci ve ekonomik olduğu kadar yüksek performanslı bir yakıt olduğunu anlatmak amacıyla Türkiye’de ilk kez LPG’li Canavar Araba üretmişti. 

6 metre uzunluğunda 3.5 genişliğinde ve 3.3 metre yüksekliğindeki dev araçla çekilen reklam filmi, araç sürücülerinin yanı sıra çocukların da büyük beğenisini kazanmıştı. Hergün milyonlarca araca yüksek oktanlı, çevreci ve ekonomik yakıt sunan Aygaz, araç sahiplerinden gelen talep üzerine, Canavar Araba’nın oyuncak versiyonunu da üretmişti. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aygaz Otogaz’ın “Performans Canavarı” Şimdi Yeni Renkleriyle Satışta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Vitabiotics’ten 23 Nisan’a Özel Proje: Vitabiotics ile Sağlıklı Nesiller Canon’dan Profesyonellere Zorlu Şartlarda En İyi Çekim Kalitesi ve Deneyimi Sunan EOS R3 Kadınların ‘idrar kaçırma’ sorununa bir günde çözüm! Sarp Kaya’nın hikayesi +1 Fest’te Sanışer ve Sokrat ST sahnede Küresel 5G Ağ Altyapı Pazarı 2020 araştırmasında lider olarak belirlendi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır