Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

AYŞE ÖZYILMAZEL’DEN SEZEN AKSU DOKUNUŞUYLA“GERİ DÖNÜLMÜYOR”!

Ana Sayfa » MAGAZİN » AYŞE ÖZYILMAZEL’DEN SEZEN AKSU DOKUNUŞUYLA“GERİ DÖNÜLMÜYOR”!
AYŞE ÖZYILMAZEL’DEN SEZEN AKSU DOKUNUŞUYLA“GERİ DÖNÜLMÜYOR”!

Ayşe Özyılmazel, hayatın akışının değiştiği 2020 yazını yeni şarkısı ‘Geri Dönülmüyor’ ile karşılıyor!

Ayşe Özyılmazel, hayatın akışının değiştiği 2020 yazını yeni şarkısı ‘Geri Dönülmüyor’ ile karşılıyor!

Sözleri ve müziği ile adeta yılın ruh halini taşıyan ‘Geri Dönülmüyor’ Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Sözleri ve bestesini Sezen Aksu ile birlikte hazırladığı şarkıyı Ayşe Özyılmazel şöyle anlatıyor: “Heyecanlıyım, mutluyum hem de çok mutluyum çünkü Sezen Aksu Studio Lonca’da yaklaşık bir senedir yazdığımız, söylediğimiz şarkılardan ilkini sizlerle buluşturuyoruz. Studio Lonca hayatıma ve kendime bakışımı değiştiren, hiç mezun olmak istemediğim bir okul oldu bana. Orada geçirdiğim her an çok kıymetli ve önemli. Üretmenin, duygularınla yüzleşebilmenin, en mükemmel öğretmenle çalışma şansını yakalayabilmenin, umudun, öğrenciliğin verdiği keşif duygusunun minnetiyle doluyum. ‘Geri Dönülmüyor’u hepimizin kalbine imzasını atmış en kıymetlimiz Sezen Aksu ile yazmış olmamızın hissettirdiklerine ise paha biçmem imkansız”.

‘Geri Dönülmüyor’un düzenlemeleri Okay Barış imzası taşırken, mix ve mastering işlemlerini Çağatay Kehribar üstlendi. ‘Geri Dönülmüyor’un kemanlarında Onno Tunç’un kızı Ayda Tunçboyacı’nın leziz dokunuşları var.

Ayşe Özyılmazel, şarkıcı, söz yazarı ve besteci kimliklerinin yanı sıra uzun yıllar gazetecilik ve köşe yazarlığı kariyerini de sürdürdü. Özyılmazel’in “Sana Bi’şey Olmasın” ve “Kalpten Düşme” isimli iki de kitabı bulunuyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

AYŞE ÖZYILMAZEL’DEN SEZEN AKSU DOKUNUŞUYLA“GERİ DÖNÜLMÜYOR”! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

LÜTFÜ SAPMAZ; MESLEKTAŞLARIMIZ ÇOK ZOR DURUMDA NETFLIX, Ratched’in yeni bir fragmanını paylaştı Can Ataklı'dan canlı yayında Ayasofya açıklaması 84.Bergama Kermesi’nin ilk günü muhteşem konserle taçlandı Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden Üreticiye Daha Fazla Kazandıran Destekleme Edremit Belediye Meclisi toplandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır