Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; ‘Coşkuyu yüreğimizde yaşıyoruz’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; ‘Coşkuyu yüreğimizde yaşıyoruz’
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; ‘Coşkuyu yüreğimizde yaşıyoruz’

Ayvalık Belediyesinin Başkanı Mesut Ergin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Açıklamalarında ise şu ifadeler yer aldı;

Ayvalık, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü büyük bir tutkuyla seven, ilkelerinden taviz vermeyen, O’nun kısa sürede yaşama geçirdiği devrimlerine sahip çıkan bir kent. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlamak ülkemizin genelinde olduğu gibi Ayvalık’a da çok yakışır. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bir dönemi bitirip, yeni bir dönemi başlattığı hareketin adıdır 30 Ağustos.

Mustafa Kemal Atatürk, Başkomutanlık Meydan Muharebesi’ni, sadece vatanı kurtarmak değil toplumu her şeyiyle ayağa kaldırmak, ilerletmek ve geliştirmek için o zahmetli yola koyuldu.     O derin, zahmetli ama bir o kadar da sevgiyle, inançla, kararlılıkla, vatan, toprak aşkıyla sürdürülen yolculuğu anlamak, defalarca hatırlamak ve hiçbir zaman unutmamak için en güzel günlerden biridir 30 Ağustos.

Ayvalık’a geldiği 13 Nisan 1934 tarihinde Ata’sına sahip çıkan Ayvalıklı hemşehrilerim 98’inci yılını kutlayacağımız 30 Ağustos’ta da Türk bayraklarıyla, Atatürk posterleriyle aynı coşkuyu Ayvalık’tan ülke geneline ve tüm topluma yansıtmayı bir borç bilecektir.

BALIKESİR / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; ‘Coşkuyu yüreğimizde yaşıyoruz’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kendisini aramayan Kılıçdaroğlu’na tepki Ula Göleti’ne Bırakılan Sazanların Boyu 50 Santimetreye Ulaştı TV 8.5 ”Kadın Demek” Programı Burçin Parasayar’a Emanet DEÜ’den Alzheimer farkındalığı sergisi Trendyol’dan Kamuoyu Bilgilendirmesi İstanbul’da hava kirliliği yüzde 30 azaldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır