Azerbaycan Türk Ordusu büyük beğeni topladı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Azerbaycan Türk Ordusu büyük beğeni topladı
Azerbaycan Türk Ordusu büyük beğeni topladı

Dağlık Karabağ’daki işgal altındaki Azerbaycan topraklarının Ermenistan işgalinden kurtarılması sonrasında elde edilen zafer büyük coşkuyla kutlanılmaya devam ediyor.

Azerbaycan ve Türk ordusunun tek yumruk olarak kazandığı zaferin ardından sözlerini İlgar Nehremli’ye ait olan “Azerbaycan Türk Ordusu” adlı şarkısını son dönemin parlayan sanatçılarından biri olan Ayten Nur ve aranjör Milad birlikte seslendirdiler.

“Azerbaycan Türk Ordusu adlı parçanın Dağlık Karabağ’daki son işgal altındaki toprakların alınmasının ardından hazırlanan bir video klipin aynı gün yayına girmesi dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran çalışma hakkında başarılı sanatçılar Ayten Nur ve Milad “Böyle bir eseri seslendirmiş olmak bizler için büyük gururdur. Seslendirdiğimiz eser kısa sürede hak ettiği yeri buldu. Özellikle eserimizi dinleyen Azeri kardeşlerimizden yüzlerce tebrik ve teşekkür mesajları aldık” dediler.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Azerbaycan Türk Ordusu büyük beğeni topladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

249 ÜLKEDE AYNI ANDA YAYINDA! Dr. Eray Güçlüer: Esir almalar önlenmek istenmedi, asıl amaç İran Yetki belgesi olmayan emlakçılara dikkat Koronavirüs ile beraber emlak seçimlerimiz de değişti Öykü Gürman dijital dünyanın zirvesine yerleşti! Yavru Vatanın Yerli Solunum Cihazı MÜSİAD Expo’da

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır