Başkan Böcek’ten sağlık çalışanlarına yorgunluk kahvesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Böcek’ten sağlık çalışanlarına yorgunluk kahvesi
Başkan Böcek’ten sağlık çalışanlarına yorgunluk kahvesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından koronavirüs salgınıyla (COVID-19) mücadelede yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına kahve ikram edildi.   Antalya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadelede ailelerinden ve sevdiklerinden ayrı kalarak, canları pahasına görevlerini getiren sağlık çalışanlarını unutmadı. Başkan Muhittin Böcek’in talimatıyla Antalya’da görev yapan fedakar sağlık çalışanları için hastanelere yorgunluk kahvesi desteği sağlandı.

 

YANINIZDAYIZ

Nescafe ve kahve kreması kolileri, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından kent merkezindeki hastanelere teslim edildi. Pandemi döneminde gece gündüz demeden halk sağlığı için özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına “Yanınızdayız” mesajı verildi. Moral bulan sağlık çalışanları da anlamlı ikram için Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Böcek’ten sağlık çalışanlarına yorgunluk kahvesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Netflix, La Casa De Papel’in 5. kısım tanıtım fragmanını ve yayın tarihini paylaştı ‘Notre Dame’ın Kamburu Müzikali’ 24-25 Ekim’de Trump Sahne’de Online teknik eğitimlerle sektörün gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor İran’dan tahliye edilen 132 kişinin ilk test sonuçları negatif çıktı Ergenlikte bipolar bozukluğa sık rastlanıyor Eskişehir, yerli ve milli üretimdeki gücünü bu fuarda ortaya koyacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır