Başkan Faruk Demir’den Tugay’a dostluk ziyareti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Faruk Demir’den Tugay’a dostluk ziyareti
Başkan Faruk Demir’den Tugay’a dostluk ziyareti

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’a dostluk ziyaretinde bulundu. Tugay’a yöresel Damal Bebeği armağan eden Başkan Demir “Hizmet ve projelerini takdirle izlediğimiz Karşıyaka Belediye Başkanımızı ziyaret etmekten büyük mutluluk duydum. Kendisini de Ardahan’a davet ettim. En kısa zamanda Cemil Tugay Başkanımızı ilimizde görmeyi diliyoruz. Karşıyaka ile her zaman iyi ilişkiler, dayanışma ve iş birliği içerisinde olmak istiyoruz” dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Tugay da “Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir'i büyük bir memnuniyetle ağırladık. Gösterdikleri dayanışmadan ve gerçekleştirdikleri nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Faruk Demir’den Tugay’a dostluk ziyareti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

KRALİÇELER YETİM KALDI İç ve dış pazarda yükselen talep 2021’in ilk iki ayında üretimi yüzde 15 artırdı Systemair Eurovent’te Başkanlık Düzeyinde Temsil Edilecek GFN Perşembe Güncellemelerinde Bu Hafta: Apex Legends’tan Efsanevi Anlar ve 13 Yeni Oyun Oyuncularla Buluşuyor Aliağa’da Okullar Yüz Yüze Eğitime Hazırlanıyor Xiaomi Türkiye’nin resmi çevrimiçi mağazası Mi.com’da açıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır