Başkan Güler: “Milletimiz Kararını GELECEK’ten Yana Kullanacaktır”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Güler: “Milletimiz Kararını GELECEK’ten Yana Kullanacaktır”
Başkan Güler: “Milletimiz Kararını GELECEK’ten Yana Kullanacaktır”
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Bayburt Kadınlar Kooperatifi davetine katılarak ekonomiye katkı sağlayacak girişimci kadınlara tam destek verdi.
 
Bayburt Kadınlar Kooperatifi programına katılan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, gündeme ilişkin olarak da değerlendirmelerde bulundu. Güler açıklamasında: “Bayburt kadınlar Kooperatifi, Bayburt'umuzun ekonomisine katkı sağlayacak. Üretim mantığını destekleyecek, istihdam yaratacak.  Belki de diğer girişimcilere örnek model oluşturacak. Girişimci kadınlarımızın birlikteliklerini tebrik ediyorum. Onurla ve gururla destekliyor, başarılar diliyorum.
Ülke gündemimize baktığımızda böyle birlik ve beraberliklerin olduğu, dayanışmanın sağlandığı kuruluşlara ihtiyacımız var. Tabi benim bahsettiğim iktidar yandaşlarının paralarını aklamak için açılan STK’lar değil. Onlar yüzünden işini doğru yapmaya çalışan kuruluşlara da vatandaşlarımızın güveni kalmadı. Aslında milletimizin kimseye güveni kalmadı. Yan yana oturan iki arkadaş, iki komşu birbirinden şüpheye düşer oldu. Bu ikinciliği aramıza sokan ise iktidarın o adalet timsali yönetim anlayışıdır.
 
Nerden Nereye…
Türkiye son 10 yılda dünya genelinde özgürlüklerin en çok gerilediği ikinci ülke olarak istatistiklerde yer aldı. Türkiye basın özgürlüğü alanında 180 ülke arasında kendisine ancak 154. sırada yer bulabiliyor. Kapkara bir tablo… 20. yüzyıl boyunca dünyanın “diktatörlükler çölünde demokrasi vahası” olarak andığı Türkiye ve Türk ulusu bu kara tabloyu hiç, ama hiç hak etmiyor. Biz tüm bunlara rağmen doğruyu söylemekten, doğruyu yapmaktan usanmayacağız. Bu ülkeyi seviyoruz. Bu millete yönetici olmaya değil, dert ortağı olmaya geliyoruz. Milletimiz kararını GELECEK’ten yana kullanacaktır ve iktidarımızda kimsenin geleceği dair korkuları olmayacaktır” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Güler: “Milletimiz Kararını GELECEK’ten Yana Kullanacaktır” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Veeam, VeeamON 2021’de Modern Veri Korumanın Geleceğini Açıklıyor Rosatom BREST-OD-300 hızlı nötron reaktörlü benzersiz güç ünitesinin yapımına başladı Büyükşehir’den modern simit tezgâhları Çocuğunuz merdiven çıkarken zorlanıyorsa, akut apandisite dikkat! Cumhurbaşkanı Kararıyla Süreç Hızlanıyor Bursa’nın Hanlar Bölgesinde Tarih Gün yüzüne Çıkıyor Fransız çift “Herkes burayı görmeli”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır