Başkan Güler’den Bayburt için çağrı: ‘Yasaklar kapsamında ayrıcalıklı hafifletme talep edilebilir’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Güler’den Bayburt için çağrı: ‘Yasaklar kapsamında ayrıcalıklı hafifletme talep edilebilir’
Başkan Güler’den Bayburt için çağrı: ‘Yasaklar kapsamında ayrıcalıklı hafifletme talep edilebilir’

Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, tam kapanmayla ilgili konuştu.

Tam kapanma uygulamasının başlamasına ilişkin açıklama yapan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, esnafın ve vatandaşın rahatlaması için gerekli düzenlemelerin yapılması gerektiğini ifade etti. Başkan Güler açıklamasında şunları söyledi:

“BAYRAM HAFTASI ESNAFIN TİCARETİNİN ÖNÜ AÇILMALI”

“Bayburt pandemi şartlarından ve yasaklarından ekonomik anlamda en çok etkilenen ilimiz. Bir yıldır kapalı kalan iş yerlerinin esnaf üzerindeki olumsuz etkilerini gözlemlemek mümkün. Özellikle bayram alışverişine kilitlenen ve umudunu bağlayan esnafın, kapatma kararıyla kara kara düşündüğünü ve durumun daha da kötüye gittiğini seslendirmektedirler. Bayburt’ta vaka sayılarının azalması ve ekonomik sıkıntılar dikkate alınarak yasaklar kapsamında ayrıcalıklı hafifletme talep edilebilir. En azından bayram haftası esnafın ticaretinin önünü açacak düzenleme yapılabilir”

“AYRICALIKLI BİR DÜZENLEME TALEP EDİLMELİ”

“Valilik makamı, Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği Koordinasyonu ile İçişleri Bakanlığından ilimiz için yasaklar hususunda ayrıcalıklı bir düzenleme talep edilmesi bir nebze olsun ekonomik rahatlama sağlayacaktır.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Güler’den Bayburt için çağrı: ‘Yasaklar kapsamında ayrıcalıklı hafifletme talep edilebilir’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

COVID-19 Geçiren Kişiler Hakkında Merak Edilenler! Kız kardeşine 30 yıl sonra Esra Erol’da kavuştu Birkan Nasuhoğlu, Nova Norda, Canozan ve Sedef Sebüktekin’den Ortak Bir Albüm: “Şarkıların Ev Hali” Demet Özdemir, Pantene’nin yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti! Yeni nesil Karavan Parklar geliyor Paribu’dan yedi millî sporcuya Olimpiyat yolunda destek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır