Başkan Nazir Güler, “Temiz siyaset Gelecek Partisi ile Gelecek”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Nazir Güler, “Temiz siyaset Gelecek Partisi ile Gelecek”
Başkan Nazir Güler, “Temiz siyaset Gelecek Partisi ile Gelecek”
Meclis önünde yaşanan engelleme girişimlerine ilişkin açıklama yapan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, bir açıklama yaptı.
 
Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, “temiz siyaset çağrısı” yapmak için gittiği TBMM önünde polis engeliyle karşılaştı. Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yolsuzluk ve suç örgütleriyle ilişkiler iddialarıyla ilgili 25 günlük sessizliğini bugün bozmasıyla ilgili olarak, “devletin üzerindeki şaibe artmıştır” dedi.
Meclis önünde yaşanan engelleme girişimlerine ilişkin açıklama yapan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, “Ne yaparlarsa yapsınlar, temiz siyaset Gelecek Partisi ile Gelecek” dedi.
 
Başkan Güler, “Sonlarının yaklaştığını gören iktidar artık bu tür girişimler ile herkesi eskisi gibi susturabileceklerini zannediyorlar. Yaptıkları zorbalıklar ile milletin meclisi olan gazi meclisin önünü bile millete kapatmaya çalışmışlardır. Gerçeklerin konuşulmasını engelleme girişimlerine bu şekilde devam etmişlerdir. Meclis herkesindir. Sadece kendilerine ait olduğunu düşünenler yanıldıklarını sandıkta göreceklerdir. Genel başkanımıza ve partililerimize yapılan bu şiddet girişimini kınıyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Nazir Güler, “Temiz siyaset Gelecek Partisi ile Gelecek” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Otomobili akıllandırmanın en uygun fiyatlı yolu İktidar CHP’li Belediyelere üvey evlat muamelesi mi yapıyor? GSK ve Sanofi’nin COVID-19 aşısında son aşamaya gelindi “Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılamak En Büyük Hedefimiz” “Geceler Bana Kara” Bu Seneye Damga Vuracak! Dünya Çevre Günü’nde Banvit BRF sürdürülebilirlik gündemini paylaştı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır