Başkan Ramazan Şimşek, 26 Aralık’ta Açılacak Olan Konya Yolu Alt Geçidini İnceledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Ramazan Şimşek, 26 Aralık’ta Açılacak Olan Konya Yolu Alt Geçidini İnceledi
Başkan Ramazan Şimşek, 26 Aralık’ta Açılacak Olan Konya Yolu Alt Geçidini İnceledi

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Konya Yolu Alt Geçidi’nin inceleyerek, 26 Aralık’ta açılacağının müjdesini verdi.

Konya Yolu Gölbaşı İlçe Merkezi Alt Geçit Projesi’ni Başkan Yardımcılarıyla birlikte yakından inceleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, alt geçidin 26 Aralık’ta açılacağını duyurdu. Alt geçidin tabelasını vince çıkarak işçilerle birlikte asan Başkan Şimşek “Gölbaşımızın güzelliğine yakışan bir projede daha sona yaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projenin, yapım aşamasında verdikleri büyük özveri için özellikle Gölbaşılı hemşerilerimiz ve bölge esnafımıza; projenin yapım aşamasından son aşamasına kadar desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu ile eski dönem bakanlarımıza, bürokratlarımıza, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne ve emeği geçen bütün geçmiş dönem Gölbaşı Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Başkan Şimşek, “Bu gurur bizlere nasip oldu. Gölbaşı’mıza Ankara’mıza ve ülkemize hayırlı olacağına inanıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

ANKARA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Başkan Ramazan Şimşek, 26 Aralık’ta Açılacak Olan Konya Yolu Alt Geçidini İnceledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’ye gerçekleştirilen dijital para transferleri 2020’de tam 3 kat arttı Ekrem İmamoğlu’nun Erdoğanlı Erbakan paylaşımı olay yarattı İTÜ, İzmir Deprem Raporunu Açıkladı: “Binalarımızı Acilen Güçlendirmeliyiz!” BERGÜZAR KOREL’DEN PAPARAZİLERE ŞOK Bereketli İmparatorluk: Osmanlı Mutfağı Tarihi VBKY’de Hayvanseverler BİLGİ’de buluştu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır