Başkan Ramazan Şimşek binlerce laleyi toprakla buluşturdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Ramazan Şimşek binlerce laleyi toprakla buluşturdu
Başkan Ramazan Şimşek binlerce laleyi toprakla buluşturdu

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, binlerce aromatik bitkinin toprakla buluşacağı müjdesini verdikten sonra harekete geçti. Yüzbinlerce laleyi park ve bahçelerin toprakları ile buluşturan Şimşek “Gölbaşımız çiçek açıyor” dedi.

Gölbaşı Belediyesi bünyesinde üretilen binlerce aromatik bitkiyi Gölbaşı’nın parkları ile buluşturan Başkan Ramazan Şimşek, son olarak ise Atatürk Sahil Parkı’na ziyaret gerçekleştirdi. Park ve bahçeler personeli ile birlikte Gölbaşı’nın park ve bahçelerini gezen Ramazan Şimşek, binlerce laleyi toprakla buluşturdu. Toplamda yüz bin lalenin Şelale Parkı, Alparslan Türkeş Parkı, Cumhuriyet Parkı’na dikileceğini söyleyen Şimşek “Bugün toplamda yüz bin laleyi toprakla buluşturuyoruz. Çiçeklerimiz Gölbaşımızın güzelliğine güzellik katacak” ifadelerini kullandı.

ANKARA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Başkan Ramazan Şimşek binlerce laleyi toprakla buluşturdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bepanthol “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile yeniden Yorumladı Cihan Ölçek: “Müzisyen olmak star olmaktan daha önemli!!” Twitter, Markaların Twitter’ı En Etkili Şekilde Kullanmaları İçin 7 Stratejiyi Açıkladı Yasemin Kay Allen: “Pandemi olmasaydı da dönmeyi düşünüyordum.” VakıfBank’a bir yılda 2,4 milyon yeni dijital müşteri Mimar, sanatçı ve akademisyen Alper Derinboğaz gençlerle buluşuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır