Başkan Topçu: Milletimiz Artık Masallara Doydu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkan Topçu: Milletimiz Artık Masallara Doydu
Başkan Topçu: Milletimiz Artık Masallara Doydu

Gelecek Partisi Mersin Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, yaptıkları çalışmalara ilişkin olarak bir değerlendirmede bulundu.

 
Gelecek Partisi Mersin Yenişehir İlçe Başkanı Topçu yaptığı değerlendirmede: “Mersin Yenişehir İlçe’mizde Geleceğimiz için tüm kademelerimizle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Gerek İlçe Başkanlığımız, gerek İlçe Kadın Kollarımız, gerekse İlçe Gençlik Kolları Başkanlıklarımızla çalmadık kapı, dinlenmedik dert bırakmayacağız. Gönül ister ki milletimiz mutlu huzurlu olsun. Ama ülke gündemimiz öyle bir hal aldı ki 7’den 70’e herkes dert sahibi oldu. Gencimize soruyoruz: iş istiyor, Esnafımıza soruyoruz: aş istiyor, Vatandaşımıza soruyoruz: insan gibi yaşamak istiyor. Yani iktidar paraları bölüşme, mafyayla dalaşma peşindeyken kirli hesaplar yerlere saçılırken milletimiz kan ağlıyor.
 
Biz siyasiler de Geleceğimiz için endişeleniyoruz. En son Afyonkarahisar seçiminde güvenlik güçlerinin dahi siyasi otorite tarafından çok rahat yönlendirildiğini sezdik. Buda demokrasinin güvenliğine gölge düşüyor. Ama biz yılmadan durmadan yorulmadan Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde bu ülkenin çöküşe giden kaderini değiştireceğiz. Milletimiz artık masallara doydu. Evine ekmek götüremeyen baba sizin kalkınma hamlenizi, adalet anlayışınızı yemiyor. Seçimlerde tüm bunların hesabını ödeyeceksiniz” dedi.,

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Topçu: Milletimiz Artık Masallara Doydu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

OPPO Türkiye’de Üretime Reno5 Lite ile Devam Ediyor Komşu gürültüsüne karşı en etkili çözüm: Ses Yalıtımı Hafızayı güçlendiren 9 besleme önerisi. Emirates, İtalya’ya Seyahat Edecek  Yolcular İçin Karantinasız Seyahat Düzenlemesinin Ardından Venedik Uçuşlarını Yeniden Başlatıyor ve Milano’ya Seferlerini Artıyor EGD – DEİK Ticari Diplomasi Yolculuğu – Vanilya zengini Madagaskar’da yeni iş fırsatlarını anlattı Beren Saat Doğulu Kanyon AVM’deydi!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır