Başkanı Ali Hikmet Akıllı hükümet sınıfta kaldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Başkanı Ali Hikmet Akıllı hükümet sınıfta kaldı
Başkanı Ali Hikmet Akıllı hükümet sınıfta kaldı
CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, hükümetin yangınlar konusunda sınıfta kaldığını söyledi.
 
Türkiye’nin farklı noktalarında çıkan yangınlar ile ilgili CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı açıklama yaptı. Başkan Akıllı yaptığı açıklamada iktidara tepki gösterdi.
 
“AKP GİTTİĞİ GÜN ÜLKENİN İÇİNE DÜŞEN ATEŞ DE SÖNECEKTİR”
 

CHP’li Akıllı, “Türkiye yangın yerine dönmüşken THK’nın kayyumu düğüne gidiyor. Bakanlar akıllara ziyan açıklamalarda bulunuyor. Sonuç ise yanan ve kül olan güzelim doğamız. Sorumluluk sahibi olması gereken kişiler böyle bir olayda dahi tırnak içerisinde cumhurbaşkanı talimatı ile harekete geçtiklerini söyleme zorunluluğu hissediyor. Cumhurbaşkanı talimat vermese de sizin bir sorumluluğunuz var. Eğer yoksa siz ne işe yararsınız ve neden o koltuklardasınız? Şimdi de yeni yangın söndürme uçaklarından bahsediyor iktidar yetkilileri. Bugüne kadar neredeydiniz? Uçan saraylar alınırken millet vergi yükü altında ezilirken hiç mi aklınıza gelmedi yangın söndürme uçakları almak. Gördüğümüz şudur ki hükümet yangın konusunda da tıpkı diğer her alanda olduğu gibi sınıfta kalmıştır. AKP iktidarının gittiği gün bu ülkenin içine düşen ateş de sönecektir”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkanı Ali Hikmet Akıllı hükümet sınıfta kaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Aydem Yenilenebilir Enerji halka arz için   SPK’ya başvurdu Mogan’ın kaybedecek yılları kalmadı Kenan Doğulu “İhtimaller” Caz konseriyle 28. İstanbul Caz Festivali’nde İbb Bandosu İstanbul’un Dört Bir Yanında Zorlu PSM’de Bu Ay: Kasım 2020 İspanya Süper Kupası finali Tivibu’da

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır