Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Batıgöz’den Bakü’ye 10 Milyon Dolarlık Yatırım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Batıgöz’den Bakü’ye 10 Milyon Dolarlık Yatırım
Batıgöz’den Bakü’ye 10 Milyon Dolarlık Yatırım

Dünya standartlarındaki hizmet kalitesini yaygınlaştırmak için birçok yatırıma imza atan Batıgöz Sağlık Grubu, 29 Ekim tarihinde Bakü’deki yeni hastanesini hizmete açıyor.
 

Yılda yaklaşık bir milyon hastayı sağlıklarına kavuşturduklarını dile getiren Batıgöz Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet Söyler, Batıgöz olarak 5 ülkede dünya standartlarında özel sağlık hizmeti sunduklarını ifade etti.

Hastanenin 10 milyon dolarlık bir yatırım maliyetine sahip olduğunu belirten Op. Dr. Mehmet Söyler, “29 Ekim’de, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bize hediye ettiği Cumhuriyet Bayramı gibi özel bir günde gerçekleştireceğimiz açılışın, hem Türkiye hem de Azerbaycan için hayırlı olmasını diliyorum. Azerbaycan’ın kurucusu Haydar Aliyev’in “Biz bir millet, iki devletiz.” sözünden de aldığımız ilhamla Batıgöz’ün 17 yıllık özel sağlık hizmeti deneyimini, kardeş ülkemiz Azerbaycan’la paylaşacak olmaktan heyecan duyuyoruz. Bakü’deki yeni hastanemizin tüm Azerbaycanlı hastalarımıza modern ve kaliteli bir sağlık hizmeti sağlamasını amaçlıyoruz. Batıgöz Sağlık Grubu ailesi olarak; Türkiye'de İzmir, İstanbul, Manisa, İskenderun ve Batman’da; yurt dışında ise Hollanda, Ukrayna, Romanya ve son olarak da Azerbaycan’da hastalarımıza hizmet veriyoruz. Batıgöz, toplamda 5 ülkede 12 merkezde, başta oftalmoloji olmak üzere 17 sağlık branşında hizmet sunuyor.” diye konuştu.
 

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK
 
Op. Dr. Mehmet Söyler, Batıgöz Sağlık Grubu'nun 17 sağlık branşında, gelişmiş teknolojiyle sağlık hizmeti veren uzman hekimleri, deneyimli hemşireleri ve personelleriyle bin 400 kişilik bir kadroya sahip olduğu bilgisini verdi.

Söyler, sözlerine şöyle devam etti: “2004’ten beri; deneyimli ekibimiz, sürekli son teknolojiye adapte olma vizyonumuz, kendimizi geliştirme isteğimiz ve hastalarımızın memnuniyetini düşünerek verdiğimiz kararlar sayesinde hızla büyümeye devam ediyoruz. Hedefimiz; yurt içi ve yurt dışı yatırımlarımızı sürdürerek, Azerbaycan’da ve dünyanın birçok yerinde daha hastalarımızı kaliteli ve son teknoloji bir hizmetle buluşturabilmek. Batıgöz Sağlık Grubu olarak çıktığımız bu yolda güçlü adımlarla yürümeye ve dünyanın dört bir yanındaki insanların hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz…”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Batıgöz’den Bakü’ye 10 Milyon Dolarlık Yatırım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti Akfen Holding 2020 Yılının En İtibarlı Holding Markası Seçildi Trakya turizmi için önemli toplantı Contactplus’a 2 yeni müşteri! Anne Sütüyle Beslenen Bebeklerin Kan Basıncı Daha Düşük, Kalpleri Daha Sağlıklı “Ahmet Kaya’nın değil koca bir ülkenin hikayesi”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır