Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bebeklerin İlk Hediyesi Bayrampaşa Belediyesi’nden

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bebeklerin İlk Hediyesi Bayrampaşa Belediyesi’nden
Bebeklerin İlk Hediyesi Bayrampaşa Belediyesi’nden

Bayrampaşa Belediyesi, kültürümüzde yaygın olan ‘bebek görme ziyaretlerini’ devam ettiriyor. Uygulama kapsamında, yeni doğum yapmış anneler belediyeye bağlı ekipler tarafından evlerinde ziyaret ediliyor ve bebekler için özenle hazırlanan hediye sepetleri ailelere veriliyor. Projeye Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in eşi Melahat Aydıner öncülük ediyor.

‘Hoş Geldin Bebek Uygulaması’ ile ailelerin sevincine ortak olan Bayrampaşa Belediyesi, kültürümüzü zengin kılan ‘bebek görme geleneğini’ devam ettiriyor. Uygulama kapsamında, yeni doğum yapmış anneler belediyeye bağlı ekipler tarafından evlerinde ziyaret ediliyor. Ziyaretler sırasında, bebekler için özenle hazırlanan ve içerisinde çeşitli hediyeler ile Başkan Atila Aydıner’in tebrik mesajı bulunan sepetler ailelere veriliyor. Günümüzde yalnız birinci derece akrabalar arasında uygulanan bu ziyaretlerden oldukça memnun olan aileler, ekibe teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getiriyor. Projeye Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in eşi ve Hayır Kapısı Onursal Başkanı Melahat Aydıner öncülük ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bebeklerin İlk Hediyesi Bayrampaşa Belediyesi’nden - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Fahrettin Yokuş: Sulama birliklerinin sorunları bir an önce çözülmeli Yetiştirici bu fiyatlarına altında para kazanamaz Yakın Doğu Oluşumu’nun KKTC’nin 6 İlçesinde İnşa Edip, Devlete Devredeceği 6 İlkokul İçin Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile Protokol İmzalandı. Türk Şiiri’nin “Garip” Şairi Orhan Veli Beykoz’da Anıldı Beyaz gelinliğini giyen Kocaeli bir başka güzel Gölbaşı Belediyesi Atıklardan Sokak Kulübesi Üretti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır