BEDAŞ Müşteri operasyon merkezleri 08.00-17.00 arası hizmet verecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » BEDAŞ Müşteri operasyon merkezleri 08.00-17.00 arası hizmet verecek
BEDAŞ Müşteri operasyon merkezleri 08.00-17.00 arası hizmet verecek

Kovid-19 salgınına karşı Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya gidilirken sokağa çıkma kısıtlama saatleri de 19.00-05.00 olarak belirlendi. Yeni önlemler çerçevesinde Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. de (BEDAŞ)  Müşteri Operasyon ve Destek Merkezlerinin (MOD) çalışma saatlerini yeniden düzenledi. Buna göre bugünden itibaren (15 Nisan Perşembe) tüm MOD’lar müşterilerine 8.00-12.30 ile 13.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek.  

 

ÇALIŞANLARIN VE MÜŞTERİLERİN SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ ÖNLEM ALINDI 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgınının Mart 2020’de Türkiye’de de görülmesinin hemen ardından acil eylem planını devreye alan BEDAŞ, bir yandan müşterilerinin taleplerine yanıt verirken hem müşterilerinin hem de çalışanlarının sağlığını en üst düzeyde korumayı hedefliyor.   

 

BEDAŞ, Türkiye’yi de etkisi altına alan Kovid-19 salgınına karşı çalışanları ve müşterilerinin güvenliği için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarını geçen yıldan bu yana büyük bir özenle uygulamaya devam ediyor. İstanbul Avrupa Yakası’nda 5.2 milyondan fazla aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren BEDAŞ, çalışan ve abonelerinin sağlığı için genel müdürlük, tüm şirket binaları ve işletme müdürlüklerinde dezenfeksiyon çalışmalarını, maske ve mesafe kurallarını taviz vermeden uyguluyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

BEDAŞ Müşteri operasyon merkezleri 08.00-17.00 arası hizmet verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türk rock müziğinin başarılı gruplarından “Gripin” bu hafta World Akustik sahnesinde Kalkınma ve İnsani Yardım Camiası UNDP Türkiye’nin Düzenlediği “İnsan Çağı’ında Göç” Toplantısında Bir Araya Geldi Çalışanların bayram hediyesi Ticket Compliments’ta Sabancı Vakfı’na Altın Stevie Ödülü Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş, Trendyolmilla ve Trendyol Man’ın yeni koleksiyonunun tanıtımı için bir araya geldi İngiltere’den Mayıs ayı sonrası için tatil rezervasyonlarına yoğun ilgi yaşanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır