Bedük’le galaksiler arası konser

Ana Sayfa » MAGAZİN » Bedük’le galaksiler arası konser
Bedük’le galaksiler arası konser

Başarılı sanatçı Bedük, yaz aylarında yayınladığı ve dinleyicilerden tam not alan “İntergalactic” adlı yeni albümünün ilk konserini vermek için Türkiye’ye geliyor.

5 Aralık’ta Zorlu Performans Sanat Merkezi’nde sahneye çıkacak olan Bedük, galaksi konsepti ile hayranlarını karşılayacak. Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleşecek konsere aynı zamanda online şekilde katılma fırsatı verilecek. Bedük, konseri için heyecanlı olduğunu şu sözleriyle anlattı : “Pandemi sebebiyle yıprandığımız süreçlerden geçiyoruz, hepimize iyi gelecek enerjik bir konser hazırlıyoruz ekipçe. Birlikte dans edip, eğleneceğimiz güzel bir gece olacak! O akşam sürprizlerim de olacak!”

Bedük’le galaksiler arası konser - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dr. Eray Güçlüer: Esir almalar önlenmek istenmedi, asıl amaç İran YASMİN SCHMIDT, “6” ADLI YENİ TEKLİSİ İLE TÜRK POP MÜZİĞİNDE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLİYOR! Çukur dizisindeki “Victor” rolü kariyerime yön verdi WorldFood Istanbul’da Sahne Yerli Girişimlerin: Ürünleri Korumak İçin Pestisitlere İhtiyacımız Kalmayacak! Online ortamlara resim yüklemek için dikkat edilmesi gerekenler Prof. Dr. Özbaran, “Disleksinin tedavisi; kaliteli ve yoğun özel eğitimdir”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır