Bergama Belediyesi sıramatik yeniliğine kavuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bergama Belediyesi sıramatik yeniliğine kavuştu
Bergama Belediyesi sıramatik yeniliğine kavuştu

Bergama Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek için sıramatikleri devreye aldı. Belediyenin en yoğun olan servisleri Emlak ÇTV ile vezne servisinde uygulama hayata geçirildi.

Bergama Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek için sıramatikleri devreye aldı. Belediyenin en yoğun olan servisleri Emlak ÇTV ile vezne servisinde uygulama hayata geçirildi. Sıramatik uygulamasının bugüne kadar belediyede yapılmayışının şaşırtıcı olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Kamu kurumlarından, bankalara ve özel sektöre kadar günümüzde vatandaşın işlemlerini yapmak üzere beklediği her yerde sıramatikler bulunuyor. Göreve geldiğimizde belediyede böyle bir uygulamaya bugüne kadar başlanmamasını hayretle karşıladık. Vatandaşlarımıza daha süratli ve kaliteli hizmet vermek üzere bu yeniliği devreye aldık” dedi.

BAŞKAN KOŞTU; “SIRAMATİĞİN BU DEVİRDE BELEDİYEDE OLMAYIŞI ŞAŞIRTICI”

Sıramatikler sayesinde servislere gelen vatandaşların sırasını bekleme koltuklarında sosyal mesafeye uygun şekilde oturarak bekleyebileceğini ifade eden Başkan Koştu, “Yoğun servislerde oluşan kargaşayı engellemek için sıramatik uygulamasına geçtik. Sıramatik sayesinde personelimiz, vatandaşlarımıza oluşan yoğunlukta bile daha iyi ve kaliteli hizmet verebilecek” dedi.

İZMİR / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Bergama Belediyesi sıramatik yeniliğine kavuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Pandemide şirketlerin ilacı bulut tabanlı yazılımlar! Feride Çetin: “Oyunculuğun Er Meydanı Tiyatro” Bir Ekran Klasiği “Kürşat Başar’la” beIN CONNECT’te Yeniden Başlıyor! Jackie Chan'den Coronavirüs ve karantina açıklaması hayranlarını korkuttu Ticaret savaşları ABD-Çin yatırımlarını vurdu Güneşten yıpranan saçlara, doğadan keratin bakımı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır