Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Berhan Arısoy’un müzik tutkusu dur durak bilmiyor.

Ana Sayfa » MAGAZİN » Berhan Arısoy’un müzik tutkusu dur durak bilmiyor.
Berhan Arısoy’un müzik tutkusu dur durak bilmiyor.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktor Berhan Arısoy, yeni şarkısı “İhanet Vakti”yi sevenlerinin beğenisine sundu.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktor Berhan Arısoy, yeni şarkısı “İhanet Vakti”yi sevenlerinin beğenisine sundu. Alakuş Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının sözü Cengiz Atabay’a müziği Arısoy’a ait. Aranjesini Toylan Kaya’nın üstlendiği eserin mix’i Enver Akarcalı, mastering’i ise Emre Kıral imzası taşıyor. Erkan Güneş yönetmenliğinde gerçekleşen video klip, Alanya’da çekildi. Gerçek hayatta da evli olan Birke Muratal Doğan ve Mustafa Erman Doğan parçanın duygusal yoğunluğunu yansıtmak adına yüzlerce oyuncu arasından özenle seçildi. “İhanet Vakti”nin gizli kahramanları olan, Selahattin Güzelel(gitar), Sergen Güzelel(bass), Özdemir Güz(ud) ve Aykut Sütoğlu(klarnet) stüdyoda Arısoy’a eşlik etti.

Bir üniversite hastanesinde çalışan sanatçı, “Tıp ve müzik sayesinde insanlara hem bedensel hem de ruhsal şifa sağlamak istiyorum. Sabahları fizik tedavi akşamları ise beste yapıyorum. Ne olursa olsun müzikten vazgeçmeyeceğim.” dedi.

Kısa sürede 400 bin izlenme sayısına ulaşan Arısoy, hayranları tarafından romantik şarkıların buğulu sesi olarak tanımlanıyor.

NEDRET HOTUN / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Berhan Arısoy’un müzik tutkusu dur durak bilmiyor. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Birkan Nasuhoğlu, Nova Norda, Canozan ve Sedef Sebüktekin’den Ortak Bir Albüm: “Şarkıların Ev Hali” İstanbul ilindeki AVM’ler konusunda yeni kararlar ALİAĞA BELEDİYESİ KURBAN SATIŞ YERİNDE TÜM TEDBİRLERİ ALDI Mutlu Arı Alem’in Klibinde Yine Alem’den Esinlendi Mahmut Görgen: “Kızların DJ’lere güveni yok! Kamufle’den yeni klip: “Sıkıcı ve Monoton”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır