BES’e 18 yaş altındakilerin katılmasına imkân tanıyan düzenlemelerle birlikte, sektörde yeni bir hareketlilik başladı.

Ana Sayfa » SPOR » BES’e 18 yaş altındakilerin katılmasına imkân tanıyan düzenlemelerle birlikte, sektörde yeni bir hareketlilik başladı.
BES’e 18 yaş altındakilerin katılmasına imkân tanıyan düzenlemelerle birlikte, sektörde yeni bir hareketlilik başladı.

Galatasaray’ın kurucusu ve bir numaralı üyesi Ali Sami Yen’in anısına çıkartılan NFT koleksiyonunun ikinci bölümü 8 Ekim günü arz ediliyor. İlk bölümü 1 Ekim günü satışa sunulan NFT koleksiyonu, Galatasaray taraftarının yoğun ilgisi neticesinde dünya rekoru kırarak sadece 59 saniye içerisinde satın alınmıştı.

 

NFT koleksiyonunun ikinci bölümü, 8 Ekim tarihinde 500 adet olarak arz edilecek. NFT’lerin her biri 600 EUR fiyatla satışa çıkartılacak.

 

Her NFT arzının Shirtum’un web sitesinde özel bir açılış sayfası olacak. Taraftarlar, NFT'nin resmine tıkladığında Shirtum platformundaki Galatasaray açılış sayfasına yönlendirilecek ve burada NFT'yi kredi veya banka kartı ile satın alarak, hem bir tarihi anın sahibi olacaklar hem de kulüplerine katkıda bulunacaklar. Ali Sami Yen NFT koleksiyonunun üçüncü bölümünün arzı ise 15 Ekim tarihinde gerçekleşecek.

Galatasaray Spor Kulübü, Türkiye’nin ilk NFT Koleksiyonu projesini hayata geçirmek adına global markalarla iş birliğine gitti. Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, dünyada spor alanında NFT konseptini yaratan Shirtum ve blockchain teknolojisi ile sporu bir araya getiren Capital Block iş birliği ile piyasaya arz edilecek. Türkiye’de piyasaya sürülen ilk spor kulübü NFT koleksiyonu olma özelliği taşıyan koleksiyon, aynı zamanda kulübünün kurucusu adına çıkarılan ilk NFT koleksiyonu olması açısından da dünyada bir ilk.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

BES’e 18 yaş altındakilerin katılmasına imkân tanıyan düzenlemelerle birlikte, sektörde yeni bir hareketlilik başladı. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Berkay’dan “Ele İnat” şarkılar.. Yumurta rezervi ile ilgili 11 soru İstanbul Modern’de çocuklara İlham Veren Kübizm Dünya Posta Günü ve Dünya Posta Birliği’nin 147. Yılı Kutlanıyor Borsa İstanbul’da Gong Girişim Elektrik Sanayi İçin Çaldı Liseli gençler Teknofest elektrikli araç yarışlarında yarıştı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır