Beyoğlu İşçi Evi açılışını Ses Tiyatrosu’nda yapıyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Beyoğlu İşçi Evi açılışını Ses Tiyatrosu’nda yapıyor
Beyoğlu İşçi Evi açılışını Ses Tiyatrosu’nda yapıyor

Türkiye Komünist Partisi'nin ülke genelinde açtığı semt ve işçi evlerine Cumartesi günü bir yenisi daha ekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Ekim ayında 14 yeni semt ve işçi evinin açılışının yapılacağını duyuran Parti, İstanbul'da Beyoğlu İşçi Evi'nin açılışını 9 Ekim Cumartesi günü saat 16.00'da Beyoğlu'nun önemli sanat merkezlerinden biri olan Ferhan Şensoy'un kurucusu olduğu Ses Tiyatrosu'nda düzenlenecek bir etkinlikle açıyor.

TKP Genel Sekreteri Kemal Okuyan, sanatçı Orhan Aydın ve Beyoğlu işçilerinin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, Yapıcılar müzik grubu ve Nâzım Oyun Kolektifi de sahne alacak.

Beyoğlunu geri kazanmak istiyorsak burayı emek cehennemi olmaktan çıkarmalıyız 

Sıraselviler Caddesi, Selvi Han Apartmanı, No: 27 adresinde bulunan Beyoğlu İşçi Evi, Beyoğlu'nda emekçiler için mücadele ve dayanışmanın merkezi olmayı hedefliyor.

Beyoğlu İşçi Evi bir de yola çıkışlarını anlatan bir çağrı videosu hazırladı. Videoda "Beyoğlu'nu geri kazanmak istiyorsak burayı bir emek cehennemi olmaktan çıkarıp, emekçilerin mekanı hâline getirmeliyiz, bunu da ancak birlikte yapabiliriz" vurgusu yapılıyor ve Beyoğlu'ndaki tüm emekçiler bu sürece katkı koymaya çağrılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Beyoğlu İşçi Evi açılışını Ses Tiyatrosu’nda yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

KAÇUV 15 Şubat’ta Köprüleri Sarı Işıkla Renklendiriyor Kadıköy’de yüksek sese karşı farkındalık projesi Logitech Türkiye’nin Yeni Ülke Müdürü Belli Oldu AKKUYU NGS’nin 2 No’lu Güç Ünitesine İç Koruma Kabuğunun İkinci Katmanı Kuruldu İYİ Partili Çakmaklı’dan çiftçi eylemine destek Tasarruf finansman şirketlerinin asgari sermaye tutarı 100 milyon TL olacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır