Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Beyoğlu’nda tacizci şoku

Ana Sayfa » GÜNCEL » Beyoğlu’nda tacizci şoku
Beyoğlu’nda tacizci şoku

 

İstanbul ilinde yer alan Beyoğlu ilçesinde annesi ile beraber gelmiş olduğu Gezi Parkı’nda bisikletle gezdiği esnada üç kişinin sözlü tacizine uğramış olduğu iddia edilen 12 yaşında bulunan kızı, iddialara bakılırsa şüpheli şahıslardan bir tanesi kolundan tutup eve götürmeyi istedi. Ufak kız ise hemen annesinin yanına koşmuş durumdayken üç tane şüpheli, polis ekipleri ile birlikte bekçiler tarafından hızlı bir şekilde gözaltına alınmış oldu. Şüpheli şahıslar polis merkezi içerisindeki işlemlerinin hemen sonrasında savcılıktan verilen talimatla serbest bırakılmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa olay ardımızda bırakmış olduğumuz gün saatler 14:00 civarında Beyoğlu ilçesinde gerçekleşti. 14 yaş ve altıyla ilgili olarak sokağa çıkma serbestliğinden faydalanıp annesi F. Ş.’yle beraber Gezi Parkı’na gelmiş olan 12 yaşında bulunan kızı H. Ş. annesinden izin alıp komşularından almış oldukları bir bisikletle park içinde dolaşmaya başladı. Yorulmuş olan H. Ş., bisikleti elinde sürüp annesinin yanına döndüğü esnada, iddialara bakılırsa önüne çıkan üç şahsın sözlü tacizine uğramış oldu.

İddialara bakılırsa tacizcilerden bir tanesi H. Ş’yi kolundan tutup evine götürmeyi istedi. Korkular içinde çığlıklar atıp kaçmaya başlayan H. Ş, koşa koşa annesinin yanına kadar geldi. İhbarda bulunulmasının sonrasında hemen harekete geçmiş olan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis ile birlikte bekçiler Gezi Park’ının hemen karşı tarafında yer alan çocuk parkı içerisinde şüpheli üç şahsı da yakaladı.

H. Ş, yakalanmış olan şüphelileri teşhis ettiği esnada gözyaşlarına boğulmuş oldu. Anne F. Ş ise kızını taciz etmiş olduğu ileri sürülen şahıslara elleriyle vurup, tepki göstermiş oldu. H. Ş’yi ise polis memurlarından bir tanesi ile birlikte annesi sakinleştirmek için çalıştı. Kelepçe takılıp gözaltına alındıktan hemen sonrasında polis merkezine götürülmüş olan A. K. ile birlikte M. A. ve de İ. A. adlı şahısların kırmızı ışıklarda duran araçlar üzerindeki şoförlere mendil satmaya çalışarak cam silen kişiler olduğu, uyuşturucu kullanmanın yanı sıra hırsızlık sebebiyle de suç kayıtlarının bulunduğu tespit edilmiş oldu.

Anne olan F.Ş ile birlikte kızı polis merkezine kadar gidip şüpheli kişilerden şikayetçi oldu. Polis merkezine götürülmüş ola şüpheli şahıslar, burdaki işlemlerinin hemen sonrasında savcılık talimatı ile serbest bırakılmış oldu.

Beyoğlu’nda tacizci şoku - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İzmir Vali Yardımcısı’ndan Kovid-19 sürecindeki desteği için SOCAR Türkiye’ye teşekkür ziyareti Kenan Doğulu gelenekselleşen Caresse Bodrum konseriyle yeniden sevenleriyle buluştu Cansever’den RAP şarkı geliyor ​ACIBADEM SAĞLIK GRUBU’NUN KAMUOYUNU DOĞRU BİLGİLENDİRMEK AMAÇLI BASIN AÇIKLAMASIDIR DÜNYACA ÜNLÜ RESSAMLAR İSTANBUL’DA Modanın üç ası

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır